Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után érdemes belemenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után érdemes belemenni egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, vagyis már exem 3 hete, de már előtte 2 héttel érezhető volt, hogy szakítás lesz. Szeretjük egymást, nem ezzel van a gond, hanem sajnos nekem vannak egy olyan jellembeli hibám, amitől besokallt (sajnos hajlamos vagyok arra, hogy kisajátítsam a másikat, meg picit kontrollmániás, akaratos is vagyok talán - járok pszichológushoz, mert ettől én is szenvedek, nem csak a párjaim és a pszchológus is megmondta, hogy amíg ezen nem változtatok, nem lesz normális párkapcsolatom). Picit még a borderline dolgot tudnám magamra mondani, bár diagnosztizálva nem lettem, a pszichológusom párszor kiejtette a száján ezt a gyanúját, de sosem mélyedtünk bele jobban, nem is küldött további vizsgálatokra. Szóval exemmel nagyon szerettük egymást, őt is megviselte a szakítás (szakítás után másfél héttel beszéltünk még a nyaralásra vett repjegyek kapcsán), akkor mondta, hogy lefogyott, napokig kedve sem volt másokhoz szólni a munkahelyen, meg hazafelé vezetés közben is sír... szóval tudom, hogy megviseli őt is az egész, de sajnos nem bírt már engem elviselni, ami érthető. :( Borzalmas az egész... teljesen depresszióba zuhantam, korábban jártam edzeni, munka mellett levelezőn egyetemet is csinálok, barátnőztem stb... nagyon aktív életet éltem.. most pedig a barátnők is elfordultak tőlem (érthető, hogy eléggé sok negatívat sugárzok és állandóan sírok kb), egyetemre hetek óta nem járok be és a vizsgákat is engedem el, edzeni sem mentem 1 hónapja, lefogytam, esténként csak ülök a tv előtt és nézek hülyeségeket, altatóval alszom (ráfüggtem, próbáltam elhagyni), szóval teljesen kivagyok... magányos vagyok, szorongok, exemmel álmodom, folyamatosan ott van a hasamban ez a rossz érzés, szorongás és magány, nem is tudom, hogy hívjam. És úgy érzem, nem igazán billent ki most semmi.


Egyik ismerős javaslatára letöltöttem a tindert, mondta, hogy nem feltétlen kell komoly kapcsolatot keresnem, csak kis figyelemelterelésnek jó lehet, beszélgetek ezzel-azzal stb. Tényleg be is jött a dolog, 1 napig. Aztán rájöttem, hogy ez sem annyira az én terepem, mert kb. mindenki a lényegre tért: szex, egyéjszakás. Őszintén el is ment a kedvem az egésztől, még inkább elkezdett hiányozni az exem, hogy basszus, vele mennyire mélyebb, komolyabb volt az egész...

Viszont az egyik srácot tinderről elég vonzónak tartom, de valószínűleg azért, mert hasonlít az exemhez.. külsőre nem, de ugyanaz a munkája és mivel ez egy elég férfias terület, ez a srác meglepődött, hogy én mennyire értek hozzá és milyen ritka az ilyen nő.. és nekem ez eléggé imponált, hogy ennyire tetszik neki, hogy értek a szakmájához és sokat is beszéltünk róla, meg látszólag élvezte, hogy tud egy lánnyal erről beszélni. Viszont ő is nemrég van túl egy szakításon, ahogy én is, így megbeszéltük, hogy lazán állunk hozzá, kvázi szexet akar.


Eleinte offoltam, de nem tudom, valami mégis vonz benne, pedig előtte nem igazán voltak egyéjszakás kalandjaim (csak 1x), de összesen voltam 4 férfivel együtt, ebből 2 hosszú kapcsolat, meg 1 rövidebb, illetve ez az egyéjszakás történet. De most bennem van valami kíváncsiság a srác irányába, de nem tudom, hogy jó ötlet-e, nem törnék-e jobban össze. Talán az is imponál ebben a srácban, hogy elég jól néz ki és jót tenne most az önbizalmamnak, ha tudnám, hogy egy ilyen jó srác vonzónak tartja a testem. Másfelől pedig hetek óta majdnem minden nap punnyadok a tv előtt depresszióba zuhanva, és talán ez a kis "izgalom" kibillentene most.


Többen jelentkeztek rajta kívül szexre, de ez a srác valahogy jobban felkeltette az érdeklődésem, mint a többiek. Nem tudom, hogy megbánnám-e. Hogy nem hiányozna-e jobban az exem egy ilyen után. Picit labilisnak érzem most magam ebben a kérdésben.


Mit gondoltok?


25l



2023. máj. 19. 12:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Fociedző egyébként ez a srác, és meglepődött, hogy mennyire képben vagyok a focival kapcsolatos dolgokkal, mind nb1, mind pedig utánpótlás szinten.. nyilván mert exemtől napi szinten hallgattam a focival kapcsolatos dolgokat és nb1 meccsekre is jártunk ki, szóval eléggé be lettem vonva a témába
2023. máj. 19. 13:06
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és most rákérdezett ez a srác h ma este mit csinálok, szóval most döntési helyzetbe kerültem, és nem tudom, mit csináljak. Egyrészt szeretném is, mert úgy érzem, kibillentene ebből az itthon ülős depresszív dologból, másrészt szorongást is okoz, mert jelenleg az önbizalmam a béka segge alatt és fu, hát jobb srác, mint én csajban, még akkor is ha csak szex kell neki, de parázom a "randitól", hogy mi van ha nem tetszem neki... meg sokat beszéltünk az orális dolgokról és hát nyilván szóba jött, hogy én jól tudok-e stb :D mondtam h eddig pozitív visszajelzéseket kaptam... aztán elkezdett húzni, hogy ne vegyem magamra, de sok csajszi mondta neki már ezt, és aztán sokszor csalódás a vége.. mondtam neki, hogy jó, hát én nem fogom bizonygatni, ha nem hiszi, akkor nem hiszi. :D És erre harapott rá és utána teljesen belendült a téma... szóval, szeintem ő most így "tesztelni" is akar, emiatt bennem ilyen vizsgadrukk is van, hogy meg kell felelni... poénkodtam is vele, hogy most úgy viselkedik, mintha nekem vizsgázni kéne ebből. Szóval emiatt is van bennem egy görcs, hogy eleve alacsony az önbizalmi szintem és most akkor még az ágyban is mutatványozni kell, hogy tényleg nem vagyok béna. :D Bocsi, tudom, túlpörgöm a dolgot, de most az elmúlt pár hetem tényleg katasztrófa volt.. és már mindenen is agyalok
2023. máj. 19. 13:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos.. jobban nem leszel lelkileg attól, ha mással szexelsz.
2023. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ahogy érzed. Ha bizonytalan vagy, inkább ne menj bele, vagy először csak ülj be vele valahova beszélgetni és majd alakul a dolog, lehet szex lesz belőle, lehet nem. Erőltetni semmit nem kell.


Amúgy milyen képeid vannak kint, hogy csak szexet akarnak tőled? Engem Tinderen 90%-ban komoly szándékkal környékeznek meg, mindig furcsállom is, ha valaki arra panaszkodik, mennyi alpári/csak szexet akaró pasi van fent.

2023. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4-es, én is így állok hozzá, hogy nem lett kimondva, hogy szexelni menjek át, szóval bármikor mondhatom, hogy na én lépek most.


Egyébként nincsenek kint durva képeim, van 1 munkahelyi kép (irodai fotózás, profilkép-szerű, amit linkedin-en is használok), van 2 db kirándulós kép (ezek kabátosak), egy nyaralós tengerpartos (ez sem fürdőruhás, hanem short + top van rajtam), házi állatokkal 1 kép, meg egy kép az érettségi találkozóról tavaly augusztusról (itt csini ruhában vagyok, de nem az a feszülős fajta, hanem egy teljesen átlagos nyári ruha). Azt hiszem, ennyi.

2023. máj. 19. 13:23
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha nem zavar, hogy utána a csávó a haverjainak, rokonainak mutogatja majd a profilodat azzal a dumával, hogy: "Na, ezt a csajt k*rom Tinderről, nagyon jól szop.", akkor nyugodtan keféltesd meg magad vele. Azért 25 éves nő létedre ezen a szellemi szinten lenni elég szánalmas. Nincs vibrátorod vagy ujjaid?
2023. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
#6 vannak emberek, akik nem aszerint élik az életüket, hogy mások mit mondanak majd róluk. Van, aki elérte azt a szellemi szabadságot, hogy magasról szarik rá és úgy él, ahogy neki jó.
2023. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Húú, én abszolút ellene vagyok ilyen állapotban ennek.


Tehát nagyon jó ez a csak szex dolog, akkor ha épp egy szingli magabiztos nő vagy. Jelenleg ez a helyzet nem áll fenn nálad.


A magabiztosságodat belülről kell felépítened, abból tudnál igazi erőt meríteni a jövőre nézve. Szóval a korábbi dolgokat vissza kellene építened a mindennapjaidba a munka mellé, így a sportot, tanulást, stb...

illetve nagyon hasznos lenne a barátaiddal is helyre tenni a kapcsolatodat. Bár ezt nyilván te látod jobban, hogy őm most csak ilyen haveri szintű valamik voltak, vagy lehetne komolyabb barátságot fenntartani velük. Ha utóbbi, akkor érdemes próbálkozni ezzel, és segítenek ők is, hisen ismerik a jó oldaladat.


Sajnos a depresszió az ilyen, tényleg elmarod magad mellől az embereket.


Az exed az inkább maradjon az exed. Ebből a helyzetből már nem érdemes úgy visszafordulni, mint a barátságok terén.


Szóval ezen a szakítás-depresszió dolgon leginkább az segítene, ha jól elfoglalnád magad produktív,aktív dolgokkal, ahogyan korábban is volt. Ezek tök jó dolgotk voltak, segíteni fognak.

És persze a pszichológushoz is mindenképp menj. Ez nagyon jó, hogy szakember segítségét kérted. Nyilván ő nem egy csodatevő, a munkát neked kell elvégezned magadért, de képes rá, hogy olyan motivációkat ébresszen benned, amik segítenek jobb emberré válnod, kikeveredni a mostani kalamajkából.


Szóval ez a szexelős dolog ez ilyen semmi se lenne... egy újabb ok, amiért sírhatnál. Egy tüneti keuelés, ami miatt 5 percre azt érezhetnéd, hogy valaki értékesnek tart. Csak a dolgok nem így működnek. Azt, hogy értékes vagy-e, azt neked kell megmondanod magadról, amihez kell az egészséges önbizalom.


Ja, és az étrendet is tartsd be az edzéshez. Gyúrjál rendesen, és mehet a tömegnövelő étrend, közepes rostmennyiség, minimális cukor, de sok szénhidrát, és mégtöbb fehérje. Vizet idd rendesen, kell a folyadékutánpótlás.

Vashiány és egyebeket is vizsgáltasd ki, egyszerű vérvizsgálatot kérj háziorvostól (annyi elég, hogy elmondod, sokat fogytál, depresszióba kerültél, és kellene egy vizsgálat, mert szeretnél kikerülni a testi problémákból, stb... menni fog.)

2023. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Engem spec. a hideg kiráz az ilyen csávóktól, akik versenyeztetik a csajokat, hogyan szopnak, utána meg mesélik fűnek-fának.

Ha alkalmi kapcsolat, csakis diszkrét és szerény pasival tenném, aki figyel is rám, nem azt csekkolgatja, hogy szopok, fúj. Nehéz kifogni ilyet, de egyébként szerintem kicsit segíthet a mély depiben.

2023. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő relatíve sokat és sok mindenkivel dug két komoly kapcsolat között. Bár természetesen ezt tagadják többnyire. Nyilván azokra a nőkre gondolok elsősorban, akikre amúgy is nagy a kereslet.

Ezt neked kell eldöntened, hogy van-e erre igényed, illetve a szex hiány elért-e már arra szintre.

2023. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!