Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalás és szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás és szakítás után hogyan szerezhetem vissza a volt páromat?

Figyelt kérdés
A párom 2 évnyi kapcsolat után szakított velem. Hatalmas, elsöprő szerelem volt mindkettőnk részéről. A vége felé én nagyon sokat dolgoztam, kevesebb időt tudtunk együtt tölteni. Ebből ő arra következtetett hogy én már nem szeretem őt, de nekem erről soha nem beszélt. Közben ő összemelegedett egy nővel, akivel egyből a szakításunk után össze is jöttek, előtte meg is csalt vele. De közben pedig tudom hogy még mindig érez irántam. Lehet esélyem visszaszerezni őt?

2023. jún. 4. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mint szexpartner lehetséges, de mint párkapcsolatra nem hinném. Egyébként nem szeret, tisztel, ha képes megcsalni! Inkább magát szereti csak.
2023. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Persze, lehetséges. Aztán újra megcsal...
2023. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy soha nem csalt volna meg ha nem gondolta volna azt hogy én már nem szeretem őt és szakítani akarok vele. Tudom hogy én is hibás vagyok az egészben.
2023. jún. 4. 12:03
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Mivel össze is jött a másik nővel, így nincs esély
2023. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Össze jött valaki mással. Akkor miért akarsz belerondítani a kapcsolatába? Miből gondolod hogy még étez irántad? Ha vissza is kapnád hirtelen már nem járnál annyit dolgozni? Jah és ezelőtt sem beszélte meg veled a problémáját gondolod majd ezután meg fogja?
2023. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy azt érzem, hogy mindenhogy megcsalt volna, csak te magadat hibáztatod. Ez az egész csak azért szakított, mert azt hitte, hogy nem szereted dolog bűzlik. Beszélni kellett volna neki erről, de nem tette, helyette mást választott. Most őszintén, te képes lennél vissza fogadni, amikor mással dugott? Lehet épp most is őt pakolja, hát legyen tartásod.
2023. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarsz önként jelentkezni lábtörlőnek?
2023. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

A saját lelkiismerete nyugtatása és a bűntudata miatt van ez a duma hogy "azt hitte nem szereted". Tudatosan vagy tudatlanul hazudik magának és neked is. Ha gond volt a kapcsolatban akkor tájékoztathatott volna erről téged is, nem? De nem tette mert nem voltál neki elég fontos. Keresett mást, legyen vele boldog (amíg ott is valami probléma nem lesz amiről elfelejt szólni).

Ne teperjél. Sokáig fájni fog ez a pofon, de a végén őrülni fogsz hogy időben kiderült és nem a te problémád már ez a pasi. Tudom közhely, de ennél tuti találsz jobbat!

2023. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Persze, magyarázd csak be magadnak, hogy soha nem csalt volna meg HA ez meg az történt volna. De az csak egy HA, nem pedig a valóság. A valóság az, hogy te voltál az egósimogatója, de mivel nem volt erre időd, keresett egy másikat. Felesleges ilyenekre pazarolni az idődet szerintem. Az embereknek meg kell tanulni elegnedni.
2023. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Olyan hatalmas,elsőprő szerelem mégse lehetett,ha felmerül egy probléma és ahelyett,hogy megbeszélitek inkább megcsal.


Honnan veszed,hogy érez irántad még valamit?

Ha érezne,akkor nem csal meg és most nem lenne màssal!

2023. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!