Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalás és szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás és szakítás után hogyan szerezhetem vissza a volt páromat?

Figyelt kérdés
A párom 2 évnyi kapcsolat után szakított velem. Hatalmas, elsöprő szerelem volt mindkettőnk részéről. A vége felé én nagyon sokat dolgoztam, kevesebb időt tudtunk együtt tölteni. Ebből ő arra következtetett hogy én már nem szeretem őt, de nekem erről soha nem beszélt. Közben ő összemelegedett egy nővel, akivel egyből a szakításunk után össze is jöttek, előtte meg is csalt vele. De közben pedig tudom hogy még mindig érez irántam. Lehet esélyem visszaszerezni őt?

2023. jún. 4. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Együtt laktatok, vagy csak barátok voltatok es néha néha talalkoztatok?

A sok melód miatt meg nem tudtál mar annyira törődni vele ,vagy pontosan hogy volt, mert ez sem mindegy.

Lehet úgy érezte elhanyagolod, ha mondjuk nem eltetek együtt es egyre ritkábban találkoztatok stb.. ?

2023. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Latom régebbi kérdés, na de jó lenne akkor is ha írnál..
2023. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Bűntudatot keltett benned, rád fogta, hogy te tehetsz róla, hogy megcsalt, de aki tényleg szerelmes beléd az nem tesz ilyesmit!

Onnan tudod, hogy érez irántad valamit szinte biztos, hogy tartod vele a kapcsolatot. Vagy tévedek? Ha igen, bár lényegtelen infó, akkor szállj le a földre, mert nem szerelmes/nem szeret/nem becsül még mint embertársát se!

Ha te tényleg rossz lettél volna hozzá, sőt te csaltad volna de ha ő igazán mélyen szeretett volna, akkor se csalt volna "vissza bosszúból" de ezt most komolyan írom. Nemhogy nem elég, hogy hűtlen volt (jó párszor) még össze is jött azzal, akivel félrelépett!

Ilyen élethelyzet nem létezik ha ő szeretett volna téged!

Ébredj fel, ha nem menj magadtól kiheverni, akkor pszichológushoz menj és önmagaddal foglalkozz helyette, ugyanis súlyos önértékelési zavaraid vannak...

2023. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Június óta nem bírod felfogni, hogy nem szeretett téged, se nem tisztelt? Te hiába szereted! Ez nem elsöprő erejű szerelem volt, hanem hazugság, amivel etetted magadat. Megcsalt! Ha ő tényleg annyira szeretett volna nem lett volna hűtlen! Eltelt pár hónap, nem ment vissza hozzád (gondolom), akkor hogyan szerezhetnéd vissza? Nem tudod! Foglald le magad, lépj túl rajta bármennyire is nehéz.
2023. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de ha ahelyett hogy megbeszéltétek volna, mi a probléma, hogy és mennyi idő alatt lehet és kell ezen változtatni, ő megcsalt: Akkor ne akard visszaszerezni! Tudom, egy jó darabig nagyon fog fájni, de hidd el, hosszú távon jobban jársz!
2023. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem tedd azt amit a szíved diktál:

Beszélj vele .

Elhivod vhol talalkoztok, szard le mit mond más.

És legalább tudsz 1 dolgot .

De ne kezdj szerelmet vallani vagy ilyesmi tedd ahogy érzed mert amíg ez nem tisztul le benned addig nem fogsz tovább lépni az életben.

Mindig ott lesz mivan ha stb.

Szóval hajrá!

2023. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos de, megcsalt volna ígyis úgyis. Be kell látnod, hogy nem szeret téged és nem érez irántad semmit sem. Ha szeretett volna akkor kitart melletted annak ellenére is ha sokat dolgozol és nap végén olyan vagy mint egy hulla.

Tudom, ezt nehéz elfogadni de hidd el a saját érdekedben jobb lesz ha elengeded őt. Te esélyt kaptál egy új életre, új szerelemre aki ott lesz melletted mindenben. Kitartás!

2023. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ebből ő arra következtetett hogy én már nem szeretem őt"

Ez gond, mert még sokszor következtetne hasonlóra és akkor megint megcsalna.

Mi a munkád, nem az a baja hogy sikeresebbnek tűnő munkád van? Komplexusosak ilyenkor bezsonganak.

2023. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!