Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudassam a férjemmel,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a férjemmel,hogy haza jöhet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Született egy kislányunk,a kapcsoltunk nem volt fényes és zökkenőmentes,de szerettük egymást én így gondolom.

Mégis a megcsalást, a máshoz való menekülést választotta. Elakart hagyni,de én hamarabb kirúgtam. Ennek kb 6hónapja,ő azóta annál a nőnél él. Mostanra kedves lett velem,törődőbb én úgyszintén. Jóirányba megváltozott a viselkedése,naponta többször is jön látogatni a kislányt,de mégsem tudom eldönteni csak miatta jön e. Nem voltam még ilyen helyzetben,mit gondoltok mondjam ki kerek perec jöjjön haza,ha szeretne? Vagy várjak amég ő mondja magától? Az a baj nem a szavak embere kinézem belőle,hogy mivel én zavartam el így nem merné felhozni a hazajövetelt. Én nem félek attól,ha nemet mond és nem jön haza,”felnőttem” közben,megtanultam túllépni és megérteni,elfogadni. Megszerettem önmagam és nevelem a gyerekem,a lelkemben békesség van,de mégsem teljes a család. Szeretem,nem felejtek,de félreteszem a sértettségem és bizalmat adnék. Ez is árad belőlem,ezt biztosan érzi.

Kérek mindenkit csak a kérdésre válaszoljon,magyarázkodni nem szeretnék,köszönöm



#megcsalás #kibékülés #Házzasságmentés
2023. okt. 13. 19:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de az a helyzet, hogy nem hinném, hogy vissza akarna menni. Mármint érted, már alapból x ideje viszonya volt a másik nővel, és 6 hónapja vele is él… Kedves lett, mert már nincs a korábbi problémáitok hatása alatt, a lányát meg ezek szerint szereti, mert látogatja. De nem hinném, hogy összeköltözött volna egy nővel, ha még akarna valamit. Ha nem félsz attól, hogy nemet mond, akkor kerek perec mond meg neki, hogy érzel.
2023. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Fogod a telefont, beállítod a számát, megnyomod a hívás gombot, és:


Telefon: *Ring-ring

Béla: Igen, tessék?

Gizi: Béla, szeretném, ha hazajönnél.


A folytatás Béla reakciójától függ. Sok sikert!

2023. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a kislány miatt történik minden, de nem szeretett ha félrelépett és még össze is jött vele.
2023. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Fuuu ez olyan Gyulás volt😄😄 köszönöm,holnap megkérdezem amikor tudom,hogy biztosan egyedül lesz. Lefogom írni mit mondott.
2023. okt. 13. 19:40
 5/36 A kérdező kommentje:

Ezek valóban igazak mind amit leírtok!! Deee!

Amikor 2ember igenis megakar menteni egy kapcsolatot az meg lesz mentve. 100/1 férfi akit valóban érdekel a gyereke.. ha ő az annak is nagyon örülök, ha haza vágyik annak mégjobban.

2023. okt. 13. 19:43
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha két ember meg akarja menteni a kapcsolatot, arra akkor jók az eselyek. De itt az egyik nyitott rá, a másik az új életét éli az új szerelmével.
2023. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Konnyebb kedvesnek lenni ha nem veled kell meg a gyerekkel családoznia.
2023. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Nő mellől hívogatni vissza? Ezzel le is járatnád magad hogy idáig lesüllyedtél.
2023. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Férfiak válaszát olvasom vagy nőét? :)
2023. okt. 13. 20:38
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem teljesen mindegy kinek mi a neve. Elég logikus válaszokat kaptál, csak nem tetszik. Érthető, mert mi nem vagyunk benne, nem érzelmi alapon nézzük, hanem józan ésszel. Nem igazán értem, mi a kérdés célja, ha már amúgy eldöntöed.
2023. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!