Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudassam a férjemmel,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a férjemmel,hogy haza jöhet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Született egy kislányunk,a kapcsoltunk nem volt fényes és zökkenőmentes,de szerettük egymást én így gondolom.

Mégis a megcsalást, a máshoz való menekülést választotta. Elakart hagyni,de én hamarabb kirúgtam. Ennek kb 6hónapja,ő azóta annál a nőnél él. Mostanra kedves lett velem,törődőbb én úgyszintén. Jóirányba megváltozott a viselkedése,naponta többször is jön látogatni a kislányt,de mégsem tudom eldönteni csak miatta jön e. Nem voltam még ilyen helyzetben,mit gondoltok mondjam ki kerek perec jöjjön haza,ha szeretne? Vagy várjak amég ő mondja magától? Az a baj nem a szavak embere kinézem belőle,hogy mivel én zavartam el így nem merné felhozni a hazajövetelt. Én nem félek attól,ha nemet mond és nem jön haza,”felnőttem” közben,megtanultam túllépni és megérteni,elfogadni. Megszerettem önmagam és nevelem a gyerekem,a lelkemben békesség van,de mégsem teljes a család. Szeretem,nem felejtek,de félreteszem a sértettségem és bizalmat adnék. Ez is árad belőlem,ezt biztosan érzi.

Kérek mindenkit csak a kérdésre válaszoljon,magyarázkodni nem szeretnék,köszönöm



#megcsalás #kibékülés #Házzasságmentés
2023. okt. 13. 19:29
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Pontosan azért nem részleteztem párbeszédet,testjelet vagy bármiféle jelet az apuka részéről mert nem értelmi tanácsokat vártam. Logikusan próbálok gondolkozni. Építem önmagam és a családom. Mivel azt tapasztalom “lehet”, hogy társ lenne ebben így megpróbálnám. Persze melyik nő,anya az amelyiknek szíve legmélyén nem fáj egy félrelépés majd egy elutasítás? De itt nem az a lényeg,hanem a tovább lépés vele vagy nélküle. Nem könyörögni szeretnék istenments.
2023. okt. 13. 21:10
 12/36 anonim ***** válasza:
81%
De azèrt kedves mert nem veled kell vergődnie!
2023. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg varj, hatha o felhozza.

Megha vissza is koltozne, valoszinu ujra csalna, azt mondana megszakitja a kapcsolatot a szeretovel, de tuti visszajarna.

Azt mondod el akart hagyni, csak te gyorsabb voltal... Szoval mar ki akart talalni neked, hogy uj eletet kezd.

2023. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%
Hozzám nem jöhetne vissza, de én nem te vagyok - hálistennek.
2023. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes a szeretojebe, mit mondott?? Mert ha igen, akkor ne alazd meg magad...
2023. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Nem részletezem,de akkoriban több nő is volt csak ez volt a legközelebb háza ilyesmi oda tudott menni így volt kényelmes neki
2023. okt. 13. 21:22
 17/36 A kérdező kommentje:
Az utalatos,gonosz kommentekre nem vagyok kíváncsi.
2023. okt. 13. 21:23
 18/36 anonim ***** válasza:
80%

#17 ez én lennék? (#14)

Ha az utálatos és gonosz hogy nem vagyok se lábtörlő, se átjáróház, továbbá a hátam se tollas akkor büszkén vállalom, utálatos és gonosz Nő vagy vagyok (szándékos a nagybetű).

2023. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Hat ha meg is probalod vele ujra, ne add magad oda 100%-osan, ha netalantan ujra csalna, nehogy beletorj. Okosan csinald (mert o is jobban fog vigyazni le ne bukjon).

Miota csalt, amikor teherbe estel??

2023. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy másik nővel él miért akarod hazahivni?? Eszembe se jutna ezt mondani neki, addig amíg MINIMUM nem látom, hogy elhagyja a nőt beismerve, hogy mégsem szereti.

Te komolyan a szeretőjétől akarnád visszacsalogatni akivel megcsalt téged?

Remélem nem gondolod komolyan, eszem megáll...

2023. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!