Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudassam a férjemmel,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a férjemmel,hogy haza jöhet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Született egy kislányunk,a kapcsoltunk nem volt fényes és zökkenőmentes,de szerettük egymást én így gondolom.

Mégis a megcsalást, a máshoz való menekülést választotta. Elakart hagyni,de én hamarabb kirúgtam. Ennek kb 6hónapja,ő azóta annál a nőnél él. Mostanra kedves lett velem,törődőbb én úgyszintén. Jóirányba megváltozott a viselkedése,naponta többször is jön látogatni a kislányt,de mégsem tudom eldönteni csak miatta jön e. Nem voltam még ilyen helyzetben,mit gondoltok mondjam ki kerek perec jöjjön haza,ha szeretne? Vagy várjak amég ő mondja magától? Az a baj nem a szavak embere kinézem belőle,hogy mivel én zavartam el így nem merné felhozni a hazajövetelt. Én nem félek attól,ha nemet mond és nem jön haza,”felnőttem” közben,megtanultam túllépni és megérteni,elfogadni. Megszerettem önmagam és nevelem a gyerekem,a lelkemben békesség van,de mégsem teljes a család. Szeretem,nem felejtek,de félreteszem a sértettségem és bizalmat adnék. Ez is árad belőlem,ezt biztosan érzi.

Kérek mindenkit csak a kérdésre válaszoljon,magyarázkodni nem szeretnék,köszönöm



#megcsalás #kibékülés #Házzasságmentés
2023. okt. 13. 19:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem boldog e most,azt mondta igen. A lényeg ennyi volt a beszélgetésben. Nem törtem össze,nem mondom,hogy erre a válaszra vártam szívem legmélyén,de ezzel úgy gondolom nem égettem le magam.

Kellett ahoz,hogy teljes mértékben tovább tudjak lépni.

2023. okt. 16. 19:26
 32/36 A kérdező kommentje:
Tudjátok az ok ami miatt kellett ez a beszélgetés az az,hogy így már teljesen biztos vagyok abban,hogy elhagyjuk a közös házat. Nehéz elengedi az otthonunk,de így már sokkal könnyebb. Nincs az a gondolat ami vissza fog tartani.
2023. okt. 16. 19:51
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kellett neked a teljes tovabblepeshez, akkor megkaptad a valaszt... Sok sikert a tovabbiakhoz es talald meg a sajat utadat! 🙂
2023. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ne alázd meg magad. Újra megcsal majd és lelép :D


Tapasztalat - nem nálam, én nem vagyok ilyen hülye, de egyik ismerősöm igen. 8 hónapon keresztül ment NEKI a vergődés, a férje hol elment a szeretőhöz, hol vissza hozzá, aztán végül a másiknál kötött ki.


Te komolyan ezt a kaarod a gyerekednek? Lépj tovább, mert ezzel a huzavonával csak a lányotoknak teszel rosszat.

2023. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Jól vagytok?
2023. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Jól igen köszönjük! Nemsoká költözünk a családomhoz közel albérletbe. Közben beszélgetek,ismerkedek minden rendben :)
2023. nov. 18. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!