Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindent megtett értem, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megtett értem, mégis kiszerettem belőle. Erről én tehetek? Bosszút érdemlek, ahogy ő akarja?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal voltam, mikor összejöttünk, ő az első barátom. 10 évet voltunk együtt. 5 éven át eltartott, és hagyott egyetemre járni. Mentális problémáim is voltak, amiket tolerált. Pánikbeteg voltam, többször kísért el a kórházba, amikor azt hittem, meg fogok halni.

Amikor végeztem az egyetemmel, rögtön ő és a haverja szereztek nekem munkahelyet.

Szóval rengeteget köszönhetek neki.

A pánikbetegségem 99%-ban megszűnt azóta, és úgymond felnőttem.

Ott kezdődtek a gondok, hogy új munkahelyet kezdtem keresni. Szerinte én ezt nem tehetem meg úgy, hogy nem beszéljük meg előre.

Végül ráeszméltem arra, hogy csak egy báb vagyok mellette és le is néz. Kiszerettem belőle teljesen, nem szeretnék már vele lenni.

Próbáltam megbeszélni vele, beadagolni, de előjött egy olyan arca, amit még soha nem láttam előre.

Elkezdett fenyegetni, hogy megver, leköp, ellehetetlenít, tönkreteszi a személyes tárgyaimat, kidobja a ruháimat.

Olyat is mondott, hogy felgyújtja a szüleim házát, hogy ne örököljek semmit, soha nem legyen semmim az életben.

Azt mondja, hogy vagy vele maradok és elmegyünk párterápiára, vagy pedig a fent leírt dolgokat fogja csinálni. Szerinte hányadék dolog, hogy azok után, amiket megtett értem, én csak úgy lelépnék új életet kezdeni, és ő csak jót tesz velem, hogy megnevel kicsit, hogy az életben semmi nincs ingyen és nem lehet bármit megtenni a másikkal.

Valóban megérdemlem? Nem tehetek arról, amit érzek! Én nem vagyok boldog, és nem akarok semmilyen terápiát.

Mi ebből a kiút?



2023. okt. 20. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokat köszönhet neki, miért vádolja?
2023. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
91%

20

Mi a fszt lovagolsz a pánikbetegségen? Ki lehet belőle gyógyulni és idővel is enyhülnek szokott a fiatalkori.

2023. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
90%

21

Te kretén!

2023. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
6%

Eh egy kóros hazudozó vallomása. Mindenki hibás a viselkedéséérz, az elmúlt pánikbetegség, a másik fél, az élethelyezet, a saját kora - csak ő nem. A hülyék meg védik.


Szánalmas.

2023. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
98%

Meg ez az egész áldozathibáztató kötekedés is nagyon alja. Csak a vita kedvéért a földön fekvőbe rúgni hogy kamuzik és sajnáltatja magát, csak mert nő és szerintetek akkor máris így van? Abszolút nem normális hozzáállás. Én ilyesmire biztosan nem lennék büszke a helyetekben, amit ti itt előadtok nagy arccal.

De az egész pánikbetegséget lesajnáló és meghazudtolni próbáló okoskodás, meg az idősebb pár választásába beleugatás és azon át oltogatás is ultra gáz.

2023. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
95%
#21: Te nem tudsz olvasni? Azért kiakadt a híres párja, hogy munkahelyet váltott megbeszélés nélkül mintha köze lenne hozzá olyan szinten. Nagyon sok minden nincs tutira feltüntetve, hogy az évek során mi rosszat is tett ami miatt kiszeretett belőle. De nehogy már azért, mert ő hátsó szándékkal "segített" a kérdezőnek és most vissza akarná kapni olyan módon hogy a kérdezőnek qss van akkor majd ő ugorjon! Pontosan azért zsarolja, mert nem jött össze a terve! Te meg olyan semmirekellő elmebeteg mellett állsz ki! Azért, mert te is elmerogyant vagy!
2023. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:

"Ha sokat köszönhet neki, miért vádolja?"


Mivel vádolom? :D

Ja, azzal, hogy fenyeget? Azért vádolom azzal, mert mondjuk igaz.

Az egy tényállás, hogy azt mondta, hogy ha elhagyom, akkor megver, keresztbe tesz, leköp, gyújtogat.


A pánikbetegségből való 99%-os kigyógyulást úgy értem, hogy kb. 6 éve nincs már pánikrohamom. Az 1% pedig úgy értendő, hogy néha bizonyos tényezők ki tudnak belőlem hozni kis szorongást, de csak ideiglenes és nem fajul rohamig.

2023. okt. 21. 00:16
 28/89 anonim ***** válasza:
0%

Azta qrva....hogy tudnak egyes feministák betegséget diagnosztizálni! Bemondásra!


Meg vélemény alapján!



Ez a.nő sokminden, csak nem áldozat. A rendőrségen tett volna feljelentést, ha a fele igaz lenne.


Szórakoztato ez a szájkarate, de este van. Holnap a fiaim számítanak az elmeroggyant apjukra. ;-)


Nagyon szar, unalmas vita már ez. A csaj mezei hazudozó.


Jóccakát!

2023. okt. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:
Jó éjt neked is! :)
2023. okt. 21. 00:20
 30/89 anonim ***** válasza:
0%
A tényállas nem az, amit mondunk, hanem amit teszünk. A szó nem tett.
2023. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!