Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 év párkapcsolat után kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év párkapcsolat után kiderult, hogy beteg. Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

Van egy 27 éves japán barátnőm, akivel már egy éve együtt vagyunk. Saját kifizetett háza van, és jelenleg nála lakom. Nagyon jól megértjük egymást, de kiderült, hogy hemoglobin H betegségben szenved. Emiatt egyre fáradékonyabb, nehezen termel vörösvérsejteket, és lehet, hogy később vérátömlesztésre lesz szüksége, továbbá nem lehet gyereke, kivéve, ha készen áll arra, hogy kilenc hónapig ágyhoz kötve éljen, és a gyereke beteg lesz.


Tervezünk költözni a Gold Coast-ra, de ő nem szereti sem a meleget, sem a tengerpartot, sem a nagyvárosokat. Hozzámnézve minden megvan itt: ház, karrier és a kisváros, amit szeret. Én viszont most 28 éves vagyok, éppen befejeztem az építőmérnöki tanulmányaimat, és alig várom, hogy a Gold Coast-ra költözzek ahol a szüleim laknak.


Mit tegyek most? Bár minden szép és jó itt, nem szeretném magam örökre egy olyan városhoz kötni, amit nem szeretek, feladni a gyermekálmokat, és később esetleg gondozni kelljen. Szegénynek nemakarom osszetorni a szivet, mert nagyon kedves és szeret, de úgy érzem, hogy felaldozom az életem.


Nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet. Nincs kétségem afelől, hogy találna valakit; nem akarom az idejét pazarolni.



febr. 18. 08:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%

Jól mondod. Ne pazarold az idejét, ahogyan a sajátodat se. Ne mondj le arról amire vágysz. Igenis költözz Ausztráliába és hidd el szép és új élet fog elkezdődni részedre.:)


Nagyon szerencsés vagy, hogy ott élhetsz majd!

febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Igazából ha nincs semmiben közös jövőkép, akkor a szakításon kívül más nem marad. Azt neki is meg kell értenie, hogy ha te szeretnél gyereket, és a szüleidhez közel akarsz élni. Betegségtől függetlenül is.

A szívét biztosan összetöröd, egy szakítás sajnos ilyen. De csak idő kérdése, hogy mikor lesz vége, és akkor már inkább előbb. Mindkettőtöknek ez a jobb megoldás.

febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1es 2es, nagyon rendesek vagytok köszönöm :')
febr. 18. 08:48
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
És még a nők a számító goldiggerek. Igazad van, menjél, nehogy 28 évesen el kelljen menni dolgozni. Az iskola is biztosan megviselt, ha ennyi év kellett a diplomához.😃
febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

#4


Igen ők azok.

Ne irigykedj azért másra mert egy senki vagy.

febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4es.

ha gold digger lennék akkor eszembe sem jutna otthagyni.

Es igen 4ev az egyetem +2 a mester. Kb 22evesn kezdtem és mellett mindig melóztam.


5 os: <3

febr. 18. 09:02
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Szívesen :)
febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem irigységet érzek, csak egy enyhe undort.

Ameddig minden jó volt, addig élősködtél a barátnődön, most, hogy beteg lett, rögtön szaladsz haza anyucihoz. Ilyen egy igazi antiférfi.

febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Azért írtuk azt hogy ha egészséges lenne is szakítania kellene a nem megegyező jövőkép miatt.
febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Itt nem eloskodesrol van szó, én fizetek mindent. Nem a pénzel van probléma ne magadból indulj ki.

Egyetem miatt nem tudtam elkoltozni. de ez a költözés már vagy 5eves terv.

Most hogy aktuális és elkeztem bevonni a koltozésbe rajottem, hogy csak kibasznek vele, hiszen neki semmi előnye nem lenne. És ezt ő is látja.

Ha kirangatom az nagy felelősség és nagy ígéret. Utana bele kell torodjek hogy nem lesz gyerekem. Ő meg nem lesz boldog au ban.

febr. 18. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!