Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 év párkapcsolat után kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év párkapcsolat után kiderult, hogy beteg. Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

Van egy 27 éves japán barátnőm, akivel már egy éve együtt vagyunk. Saját kifizetett háza van, és jelenleg nála lakom. Nagyon jól megértjük egymást, de kiderült, hogy hemoglobin H betegségben szenved. Emiatt egyre fáradékonyabb, nehezen termel vörösvérsejteket, és lehet, hogy később vérátömlesztésre lesz szüksége, továbbá nem lehet gyereke, kivéve, ha készen áll arra, hogy kilenc hónapig ágyhoz kötve éljen, és a gyereke beteg lesz.


Tervezünk költözni a Gold Coast-ra, de ő nem szereti sem a meleget, sem a tengerpartot, sem a nagyvárosokat. Hozzámnézve minden megvan itt: ház, karrier és a kisváros, amit szeret. Én viszont most 28 éves vagyok, éppen befejeztem az építőmérnöki tanulmányaimat, és alig várom, hogy a Gold Coast-ra költözzek ahol a szüleim laknak.


Mit tegyek most? Bár minden szép és jó itt, nem szeretném magam örökre egy olyan városhoz kötni, amit nem szeretek, feladni a gyermekálmokat, és később esetleg gondozni kelljen. Szegénynek nemakarom osszetorni a szivet, mert nagyon kedves és szeret, de úgy érzem, hogy felaldozom az életem.


Nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet. Nincs kétségem afelől, hogy találna valakit; nem akarom az idejét pazarolni.



febr. 18. 08:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Na jó, most jövök rá, hogy troll vagy. Ilyen helyesírással diploma kizárt.
febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
11: Persze, hogy troll. Japán barátnő, Gold Coastra költözés, már csak a tengerparti villa és a magánrepülő hiányzik a meséből.
febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
#13 vasárnap reggel a haverokkal kellene a parkba menni focizni. Sajnálom az ilyen csávókat, hogy ennél jobb programja nincs ilyenkor.
febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ujzelandon lakok 11 eve. Lehet a magyarom nem tokeletes, bocs.

Gold coast nincs messze innen, és ujzelandi állampolgársággal, permanent resident visat kapsz Ausztráliában.

De gondolj amit akarsz egy egyszerű kérdéssel jöttem ide,

erre azzal hosz, gold digger, sokáig tartott az egyetem, helyesírás, troll.

Amúgy minden okes?

febr. 18. 10:16
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
Na, ez egyre jobb. Mesélj még, Andersen.
febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Ez kb mindennapi sztori. A férfiak otthagyják a beteg párjukat.
febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Erdekes, hogy egyes szavaknal hasznalsz ekezeteteket masoknal nem..

Ha innen 10k kilometerre laksz akkor vajon ott az angol nyelvu telodon benyomtad a magyar billentyuzetet hogy tudj ekezetet is irni?

febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

Mese vagy nem mese ha ez igaz is, szemet dolog betegen ott hagyni, de vegulis az ember nem mindenben a parjaert el. Azert vegyuk komolyan a temat:

-a csajnak nem lehet gyereke, te akarsz

-igazabol van helyed ahova a szived huz, o nem tartana veled

-beteg es valszeg csak rosszabb allapotban lesz. Nagyon rossz valakit a szrban hagyni de annal jobb mint hogy a sajnalat miatt maradj mellette

Tehat egyertelmu szakitas, azert, mert a celjaitok nem egyeznek. Egy baratnommel volt ilyen, a baratnom epp a mestert kezdte kulfoldon, csavonak fix melo magyarorszagon, mar csaladosdizna. Vergodtek egy ideig de aztan elvaltak az utjaik, ennyire eltero elethelyzetekkel nem tudsz mit kezdeni csak bekeben elvalni

febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 koszi, hogy normálisan irtal, már mindenki minden masrol beszel lol.

igen így ahogy én is osszegezem nincs sok értelme erőltetni. Mar csak valahogy talalnom kell ezt neki, minden boldog, semmi probléma nem volt soha, tehát nehéz lesz.


17, angol billentyűzet csak beállítottam hogy autorrect magyar és angol, hol correctel hol nem😅

febr. 19. 21:32
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp se emeld ki a betegseget mert a sajat alkalmatlansagat es onkepet fogod osszetorni vele. Megmondanam, hogy nem tudtok kozos nevezore jutni, nem szeretned rabolni az idejet. Igyekezz a jot kiemelni benne es semmikepp se a beteg enjet emeld ki. Biztos nehez lehet, de a gyerekrol en se mondanek le. Azert nem lehet magunkat felaldozni masert, meg van eselyed a boldogsagra. A csaladterveket mindenkepp elmondanam es azt hogy te mas jovot tervezel es nem szeretned a TE terveidbe belekenyszeriteni ha nem akarja
febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!