Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan 1 éve hogy szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve hogy szakítottunk, de még mindig zaklat. Mit tehetnék, hogy az exem ne zaklasson tovább?

Figyelt kérdés

Amikor kismama voltam elhagytam a páromat, mert úgy bánt velem ahogy egy terhes nővel nem illik. Ezután ő írt egy lemondó papírt ügyvéd által. A gyerek így is úgy is az én nevemre került volna mert nem akartam neki olyan apát aki engem verbálisan bánt.

Miután elhagytam többször felkeresett és rágalmazott is meg elhordott mindennek. Még a mai napig nem hagy békén pedig az ügyvédi levélben levan írva hogy már nincs köze se hozzám se a gyerekhez. Azóta lett neki egy kapcsolata és mostmár a csaj is zaklat engem.

Sajnos a rendőrség ilyen dologgal nem csinál semmit.

Nem tudom mitévő legyek, mert én örökre leakarnám végre zárni ezt az egészet.



márc. 8. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Távoltartási végzést kell kérni.


[link]

márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
A csaj amugy mivel zaklat? És miért foglalkozol vele? Miért veszed fel a telefont pl stb?
márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "lemondó level".
márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Támadni kell ugyveddel rendorrel.


A zaklatok mindig csak arra vesznek vissza ha erővel szemben találják magukat. Gyenge nőkkel szemben soha.

márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így tudom, fontos, hogy ne válaszolj az üzeneteire, ne vedd fel, ha hív, mert úgy bizonyítani lehet a bíróságon, hogy te valóban nem akarsz vele semmiféle kapcsolatot, ő azonban nem száll le rólad
márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
És előtte sose bánt veled úgy? Pont neki kellett szülni, miközben normális férfinak nem jut nő?!
márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Be kell perelni zaklatás, rágalmazás és rossz hírnév keltése miatt.
márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!! Hol írtam hol felveszem a telefont neki??


Az utcán zaklat a nője..


Szerintük valami kamu név által írogatok nekik..


Persze egy kisgyermek mellett pont erre van időm..


Már régóta nem válaszolok semmilyen írásukra, se hívásukra direkt.

márc. 9. 01:36
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Az utcán odamegy? Elég furcsa...és mivel zaklat?

márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kevesebb és nehezen bizonyítható dologért kértem távoltartást, meg is kaptam. Konkrétan Facebook-os ügy, a rendőrség intézkedett, a Facebook nem. Hetesnél a pont.
márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!