Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított majd egyéjszakásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított majd egyéjszakásra visszajött?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított, majd most beadta, hogy egy éjszakába benne lenne. Szerintetek belemenjek? Békülni nem akar, a sok veszekedès miatt.. Habár nem értem mert nő létére bárkivel lefeküdhetne, ha szexelni akar..

ápr. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged már ismer.
ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

"nő létére bárkivel lefeküdhetne"


Kajak? Akkor cuccolok is... hol is lakik a kedvenc színészem?

ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy igen sose halaszd el a lehetőségeket!
ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ő szakított. Beszélgetéshez pedig nem kell egy éjszaka. Én nem mennék bele.
ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, ne légy dróton rángatva általa.
ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj bele, ha neked egy éjszaka megfelel.

Valószínűleg azért téged választott, mert téged ismer és veled megfelelő a szex. Egy vadidegennel ez nem borítékolható elsőre (az sem, hogy élvezni fogja, az sem, hogy a másik törődik vele, hogy neki mi a jó, az sem, hogy nem használja ki vmilyen szinten).

ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátnőm, kidobott, majd amikor összefutottunk pár héttel később odajött és suttogta a fülembe hogy kíván és d..jam meg. Ő akarta irányítani a kapcsolatukat, amikor ezt nehezményeztem kidobott minden indok nélkül.

Hazakísértem, elkezdett levetkőzni és mondta, hogy van számomra meglepi, mire visszajött őt is érte egy hatalmas meglepetés mert otthagytam mint egy darab követ.

Nem hiszem, hogy ennek a felmelegítésnek bármi értelme is lenne részedről, ha belemész csak magad alatt vágod a fát és egyben jelezed a nő felé mennyire kiszolgáltatott vagy. Az a nő a múltad, neked pedig a jövőddel kellene foglalkoznod!!!

ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!