Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ha korai magömlésbe szenvedve?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 07:36
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Kombináljátok az együttléteket vibrátorral.
2016. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
Lidocain spray szex előtt, aztán lemos a cerka és GO.
2016. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is problémát okozott.

Megoldás:

Használjon gumit. (Csökkenti az érzékenységet.)

A hosszú előjáték nagyon jó, mert a hölgynek kevesebb idő kell a csúcsra éréshez.

A hosszú elöjáték után , fekvő helyzetben, félig hatulról hatoljon be és közben a kezével ingerelje a hölgyet.

Aktus közben pszichésen gondoljon "másra" , ne "élje bele magát" , csak akkor, amikor érzi, hogy a nő már csúcsra jutott.

Hogy lehet ezt elérni ?

Ne csinálja a frikciós mozgást teljes lendülettel, csak helyezze be a péniszt, de csak ritkán, keveset, ne ritmusosan mozgassa. Amikor a hölgy kezd elmennk, akkor lehet rágyorsítani.

Csodás, jó kis 20 perces, fél órás szexek lehetnek belőle.A végén pedig majdnem egyszerre történik a kielégülés. Persze ehhez kell az, hogy a merevedés fennmaradjon a kevés frikciózás mellett fél óráig.

Én 20 évig így csináltam, ez idő alatt csodás és nagyon sok szuper szexben volt részünk a feleségemmel. Előtte meg az 5-10 perces szexek, a nő kielégülése nélkül.


Ja, ha néha nem sikerül tökéletesen , ne légy nagyon ledorongoló, pár hónap kell a begyakorláshoz. Ja, ha baj van( el akar menni) ki is húzhatja és vár, közben a kézzel ingerlést folytatja.

Egyébként a szakirodalom: Dr. Lux Elvira : Szexkontroll


(Közben, ahogy irtam merevedésem lett. Szóval , jó dolog. )

Nekünk bejött. Ha egyébként szereted és rendes, ne rúgd ki!

2016. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

A Lidocain spray is jó lehet. Arról nincs gyakorlati tapasztalatom.

Ha még kell infó írj!

2016. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Sajna az én páromnak is az van már 5 éve. Kivizsgáltatta magát, lidocain krémet is kapott, de semmi. Most pszichológushoz jár, de nem lett jobb. Nagyon szenvedek emiatt, az együttlétek pedig annyira lecsökkentek, hogy könyörögnöm kell egy kis szexért. Az előjáték engem sem elégít ki. Szoval azt mondom, lépj mielőtt az életed megy rá, én már gyerek miatt nem tudok.
2016. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy szélsőséges megoldás:

Kielégít kézzel vagy szájjal és csak utána (vagy közben) hatol be hímvesszővel.

2016. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

..végig kell próbálgatni különböző pózokat, nem mindegyik ingerli ugyan annyira a péniszt, van amelyikben tovább bírja. A sima óvszer is tud hosszabbítani az időn, minél vastagabb az anyaga annál kevesebbet érez rajta keresztül a pasi, a durexnek van lidokainos, azt ilyen esetekre találták ki,(én egyszer kipróbáltam, hát nagyon működik, szóval akinek nincs gondja ne vegye fel mert kicsit olyan érzés volt mintha nem lenne farkam, alig éreztem vele valamit)

Vagy én korán reggel ha mondjuk még kicsit kómás vagyok szóval nem keltem fel rendesen, szinte el se tudok menni.. Vagy ha isztok egy kicsit az is elég jól meg szokta nyújtani az időt..

És valóban többször kell csinálni..egymás után 2-3-4 alkalommal az utolsónál már olyan bosszú lesz unni is fogod.. Esetleg mond neki hogy egy negyed-fél órával sex előtt menjen el és segítsen magán..

Ez egyáltalán nem egy olyan probléma ami miatt ki kellene dobni egy pasit..

2016. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
A korai magömlést lehet változtatni,de te is kellesz hozzá.A férfi rendszerint érzi,hogy honnan nincs visszaút,s azelőtt meg kell állni.Csak az érzés elmúltával folytatni a szeretkezést.Az első magömlési inger után a következő sokkal később szokott jönni.
2016. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem 98 %-ban fejben döl el a dolog.

Ha túlzottan beleéli magàt az ember, hogy hú milyen szuper és nagyon ràkoncentràl, akkor pàr perc alatt elmegy. ( Persze egy férfi szàmàra kevés jobb

dolog van.)


Attól is függ milyen régen volt

magömlése. Az aktus elötti önkielégîtés fél nappal, pàr óràval hasznos lehet.

2016. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Türelemmel,összmunkával meg kell tanulni visszatartani!
2016. jún. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!