Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ha korai magömlésbe szenvedve?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 07:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én tuti szakítanék. A szex ugyanis NAGYON fontos! Nem igaz?
2016. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Most komolyan a legtöbbeteknek a szex az annyi, hogy pénisz a nedves hüvelybe, digi-dugi, elélvez, lefordul?

Van szád, van kezed, vannak segédeszközök, van több száz póz, ami mind különböző módon ingereli mind a férfit mind a nőt.

Abból amit feltettél kérdést nem nagyon lehet leszűrni, hogy hol jártok. Csak a digi-dugi volt meg, vagy már a Káma Sutra 99%át végigpróbáltátok az ingerek csökkentése érdekében, de még mindig fenn áll a helyzet...

2016. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Nálunk a korai magömlés mellett még ráadásul lusta is, orálisan nem szeret kielégíteni, bezzeg ha én csinálom, azt bírja... Már mindent kipróbáltattam vele, könyvek, pc izom torna, mű punci, ásvány karkötő a szexuális problémákra, de semmi!!!!! Borzasztó így élni, de a hűséget meg elvárja.
2016. jún. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33.válaszoló!

Azt kell megértenie,hogy sosem lesz igazán boldog,ameddig téged nem tud boldoggá tenni testi,és szellemi értelemben!Ez neki nem megy egyedül.A te segítséged,türelmes kommunikációd nélkülözhetetlen ehhez.

Első nejem elképzelése,hogy arról nem beszélni kell,hanem érezni,és kitalálni,baromság.Prűd baromság!

2016. jún. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

33.!


A lustaság az gond. Ha ő nem akar tenni ezen a téren, az tényleg nehéz.

Talán próbáld ki azt, hogy te is csak azt teszed meg neki, amit ö neked.

2016. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az elöttem írónak!

Meg kell beszélni ezeket a dolgokat is!

2016. jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

" NEM szeret orálisan kielégíteni " lusta és még hamar el is hiccen !?

Keress olyat akit érdekelsz te is hogy, mi van veled.......

2016. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!