Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakított velem?

Figyelt kérdés

4 hónapig voltunk együtt, ezalatt az idő alatt én csodálatosan éreztem magam, viszont az utolsó 2-3 hétben megváltozott valami. Nem látványos változás volt, de mintha a lány már egyszerűen nem érezte volna olyan jól magát a társaságomban, nem mosolygott és nevetett velem annyit mint előtte. Egy kicsit furcsa is volt, de ezt csak így utólag vettem észre, akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Aztán szakított is velem, indoknak ennyit hozott fel: Nem mondom neki elégszer hogy szép, egy nőnek pedig erre szüksége van. Szó szerint ezt mondta ( telefonon szakított... ).


Na erről a mondatról a következőt mondanám el: Tényleg nem mondtam neki hogy szép, csak ritkán. DE. Én olyan ember vagyok akit egyáltalán nem érdekelnek a külsőségek, és ezt ő is tudja. Jó, valamennyire természetesen igen, hiszen ha nem tetszene a lány akkor nem lettem volna vele együtt, de nem az döntő és lényeges számomra. Azt tényleg nem mondtam gyakran így kifejezetten hogy szép, de természetesen rengeteget bókoltam neki, csak épp nem külső tulajdonságait, hanem a belsőket, pl. eszét, kedvességét stb. De természetesen néha a külsejét is dicsértem, pl. ha fodrásznál volt egyből ahogy találkoztunk megjegyeztem hogy milyen jó lett a haja, szemét stb, csak tényleg nem túl sokszor. Meg azt naponta többször is mondtam neki hogy szeretem, szóval nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond lenne.


Szerintem valami más állhat a háttérben. Ez két hete történt, azóta nem találkoztam vele. Szerintem inkább valami fiú lehet a háttérben, és ez csak egy ürügy volt. Azért gondolok fiúra, mert pl. az is lehet hogy csak "kiszeretett" belőlem, elhidegült, de szerintem ez azért nem igaz mert akkor ezt mondta volna.

De az is lehet hogy tényleg azért amit ő mondott.


Szerintetek? Ti szakítanátok ilyen dolog miatt, azok tudatában amit leírtam?



2016. jún. 14. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így volt, ahogy leírtad, akkor szerintem ez csak egy kifogás a csajszi részéről. Mindig kell valakit hibáztatni a kapcsolatban!
2016. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami más lesz a hátterében, de amúgy nem kell ezt túlmisztifikálni.

Én is folyton mondom a csajomnak, hogy imádom a seggét, markolászom, magamhoz húzom.

Ez kell a nőknek, mert valami fura okból tőlünk várják önnön nagyszerűségük visszaigazolását, egyedül tőlünk.

Ráadásul nincs náluk árnyalás, szóval ha nem mondod neki, hogy szép és kívánod, akkor nem semlegeset jelent, hanem hogy kifejezetten nem tetszik, nem kívánod.

Ne kérdezd miért, ez van.

Tedd oda magad, néha markolj belé tépd meg a haját és mondd, hogy jó csaj és a méhéig belenyalnál, aztán annyi, nem kell túlspilázni.

Egy-két ilyen megnyilvánulástól megnyugszanak... csak ugyanezt éreztesd vele akkor is, mikor dugod.

2016. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónak igaza van! :D Ha nem mondják, akkor nálunk akarva-akaratlanul van, h elkezdenek a fejünkben fogorgni a fogaskerekek és mindenfélét összekombinálunk magunkban... :D

De te kedves kérdező, mindig dicsérted a barátnődet vagy így vagy úgy. Még olyanról nem hallottam, h minden egyes nap elvárja, h dicsérjék, h milyen szép, de úgy tűnik, h ilyen is van...

2016. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazatok van, talán akkor is gyakrabban kellet volna dicsérnem a külsejét ha még én nem is tartom ezt fontosnak. A következő barátnőmnél már nem fogom elkövetni ezt a hibát.


Egyébként én is ezért gondoltam erre, hogy csak ürügy, mert tényleg azért mindig dicsértem a pozitív tulajdonságait, ha nem is a külsejét, és még én sem találkoztam ilyen lánnyal hogy naponta mondani kell neki hogy szép... Az előző kapcsolataimban is ugyan így viselkedtem, de egyiknek sem emiatt lett vége... Meg amúgy is, a 4 hónap alatt egyszer sem mondta hogy zavarja ez, pedig ha mondja akkor változtatok ezen... Szerintem sincs ilyen hogy így random szakít emiatt.


Meg már csak az is gyanút keltett bennem, hogy így ezt telefonon közölte, szerintem azért mert félt ha személyesen mondja el akkor gyanút fogok vagy nem tudom.


Szóval szerintem fix másik srác van a háttérben.. De ezt sem értem, hogy ha srác van akkor miért nem tudja ezt mondani? Csak arra tudok gondolni hogy valamelyik barátom/ismerősöm a másik srác, és nem akart megbántani vagy nem tudom, másra tényleg nem...


Legjobb lenne ha felhívnám vagy találkoznék vele és megpróbálnám megbeszélni, mert egyrészt még szeretem, másrészt nagyon idegesít hogy akkor most mi is van.

2016. jún. 14. 13:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, az sem jó ha minden egyes nap dicséred a másikat. Magamból kiindulva nekem rohadt elegem lenne egy kis idő után, h 1 nap 3x el legyen mondva, h mennyire szépnek lát a másik. TE JÓL CSINALTAD, csak a partner nem volt a megfelelő! Felesleges sűrűn mondani, mert 1.valaki nagyon el is tud szállni magától aztán, 2. unalmassá válhat, 3. nem lesz meg a varázsa...

Szerintem hagyd, ne követelőzz, ha elakarta volna mondani, akkor úgyis elmondta volna... Így olaj lenne a tűzre és a végén még azt kapnád, h nem csakhogy "nem dicséred" de még erőszakos is vagy vele szemben!

2016. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:56

Emberfüggő. Én is borzalmasan éreztem magam az exemmel, kb hasonló volt mint a kérdező.. A mostani barátom folyton dicsér, és boldogabb vagyok, mint valaha, végre van önbizalmam, és ami fontosabb, végre tényleg érzem, hogy a partnerem kíván és elég jónak lát.

Vannak, akiknek erre szüksége van, ennyi.


Kérdező, kár olyat kérdezni, hogy "jogosan" szakított-e. Bárkinek jogában áll bármikor szakítani, ha AKÁRMI miatt nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor jogos. Más kérdés, hogy lehetne inkább javítani a dolgokon, beszélhetett volna veled élőben, stb, nem túl korrekt a hozzáállása, de a szakítás önmagában mindig "jogos".

2016. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennek annyi. Minden más amit ez után teszel téged aláz meg. Nem mindegy mi az oka? Nem kellettél. Törődj bele!
2016. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Nekem másfél év alatt nem mondott egy bókot sem a barátom azt, hogy szeret, kétszer.

De nem hiszem, hogy ezen bármi is múlna. Ő nem hízelgős fajta, és nem is hazudós (tudom, hogy nem vagyok szép) inkább becsülöm érte.

2016. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem gyakran mondja a barátom, hogy szép vagyok, de én ettől még nem szakítok vele. :D

Néha mondom neki, hogy jól esne azért, ha a külsőmet is dicsérné, ilyenkor elbeszélgetünk róla, megnyugszom és ennyi.

De most emiatt nem fogok vele szakítani...pláne, hogy amúgy dicsérni ő is szokott, és azt is naponta mondja, hogy szeret. :)

Szóval valami béna kifogás volt a csaj részéről.

2016. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Összehasonlíthatatlanul jobb érzés olyan kapcsolatban lenni, ahol a párom értékel és ki is mondja. Ha a belsőm értékelik, jó Embernek látom magam, ha a külsőm, akkor jó Nőnek. Nem mindegy...

A mostani párom rendszeresen dicséri a stílusom, a szemem, a fenekem, néha majd felfal a szemével, és néha elerekedett szemmel mondja: de szép vagy! Tudom, hogy vannak hiányosságaim (ő is), de ő mindig azt keresi bennem, ami jó. És jólesik, ha megtalálja, és hangoztatja.

Exem nem ilyen volt, nála nem hiányzott, de amióta megtapasztaltam, hogy milyen értékelve lenni,már nem tudnék lemondani róla. (1 éves kapcsolat, heti többször kapom a bókokat.)

2016. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!