Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakított velem?

Figyelt kérdés

4 hónapig voltunk együtt, ezalatt az idő alatt én csodálatosan éreztem magam, viszont az utolsó 2-3 hétben megváltozott valami. Nem látványos változás volt, de mintha a lány már egyszerűen nem érezte volna olyan jól magát a társaságomban, nem mosolygott és nevetett velem annyit mint előtte. Egy kicsit furcsa is volt, de ezt csak így utólag vettem észre, akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Aztán szakított is velem, indoknak ennyit hozott fel: Nem mondom neki elégszer hogy szép, egy nőnek pedig erre szüksége van. Szó szerint ezt mondta ( telefonon szakított... ).


Na erről a mondatról a következőt mondanám el: Tényleg nem mondtam neki hogy szép, csak ritkán. DE. Én olyan ember vagyok akit egyáltalán nem érdekelnek a külsőségek, és ezt ő is tudja. Jó, valamennyire természetesen igen, hiszen ha nem tetszene a lány akkor nem lettem volna vele együtt, de nem az döntő és lényeges számomra. Azt tényleg nem mondtam gyakran így kifejezetten hogy szép, de természetesen rengeteget bókoltam neki, csak épp nem külső tulajdonságait, hanem a belsőket, pl. eszét, kedvességét stb. De természetesen néha a külsejét is dicsértem, pl. ha fodrásznál volt egyből ahogy találkoztunk megjegyeztem hogy milyen jó lett a haja, szemét stb, csak tényleg nem túl sokszor. Meg azt naponta többször is mondtam neki hogy szeretem, szóval nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond lenne.


Szerintem valami más állhat a háttérben. Ez két hete történt, azóta nem találkoztam vele. Szerintem inkább valami fiú lehet a háttérben, és ez csak egy ürügy volt. Azért gondolok fiúra, mert pl. az is lehet hogy csak "kiszeretett" belőlem, elhidegült, de szerintem ez azért nem igaz mert akkor ezt mondta volna.

De az is lehet hogy tényleg azért amit ő mondott.


Szerintetek? Ti szakítanátok ilyen dolog miatt, azok tudatában amit leírtam?



2016. jún. 14. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hanyagoltad, és éreztetted vele, hogy tetszik a külseje, akkor csak kifogás. Ha mindig leráztad, akkor lehet benne valami.


20/L

2016. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10 lehet, de én utálom, ha bókol valaki, úgy érzem, belemászik az intim szférámba, és még hazudik is.

Ha megkérdezem a másik véleményét pl hogy melyik ruha jobb, az más.

2016. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szakitási jog van mindenkinek..

Nem rabszolgatartó világ van.


Ő nem akart veled lenni, valamiért nem voltál neki megfelelő, szakított.. Ennyi.. Kitalált egy okot. Ennyi.

Ha nem mondod sokszor hogy szép mert olyan vagy ? akkor olyan pár kell neked aki nem várja el hogy folyamatosan mondd neki hogy szép. Van ilyen ?? van.


Egyszerűen ő nem akart veled lenni, ezért szakított veled.. Te meg okos ember vagy elfogadod hogy nem akar téged, és keresel egy olyat aki akar és boldog lesz veled, és te is vele.. Mert lesz olyan.

2016. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!