Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen? Jogosan vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

3 éves lelkileg bántalmazó kapcsolatból szabadultam ki, jelenleg a párom egy egészséges, érett férfi.

Fél éve vagyunk lassan együtt, életem második kapcsolata, de eddig nagyon egészséges és jó volt. Viszont múlthét péntek óta rossz kedvű lett, ideges, nem is nagyon szexeltünk csak egyszer és nem olyan kedves velem.

Kérdezem hogy mi a baja, annyit mond hogy ideges, de nem velem van baja, ugyanúgy szeret és nyugodjak meg.... de nem tudok, az előző párom is mindig ezt mondta aztán egyik napról a másikra már nem szeretett. Olyan furcsa, hogy attól mert ideges miért kell ezt csinálni? 3 hónapja együtt is lakunk, eddig sülve főve együtt voltunk és elég nagy a szerelem, pont ezért vagyok megijedve hogy ő is el fog hagyni.


2020. jún. 16. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Miért van az az érzésem, hogy a bántalmazó után egy jóval idősebb pasassal álltál össze? Valami baja van a munka terén, de nem osztja meg veled, mert nem kezel egy szinten magával.
2020. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nálad gondok. Elmondta, hogy ideges, de nem miattad, akkor vegyél egy nagy levegőt, és tényleg nyugodj meg!

A bántalmazó kapcsolatot pedig nem is tudom párhuzamként értelmezni, ha rossz volt, neked kellett volna kilépni, és nem félelemként felidézni, hogy elhagyott.

2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért rettegsz ennyire attól, hogy elhagynak? Nem lehet, hogy pont azzal taszítod el magadtól az embereket, hogy ennyire görcsösen ragaszkodsz?


Azért hozzátenném, pár nap még nem a világ, péntek óta négy nap telt el.


Az, hogy ingerülten viselkedik veled, valóban nem túl szép dolog, talán megkérdezhetnéd tőle, hogy fordított helyzetben ő hogyan reagálna? Az nem válasz, hogy nem veled van bajom.

2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi a baja konkrétan? Azt elmondta? Mert akármilyen problémát meg lehet beszélni. Ha megosztaná veled, könnyebben tudnátok kezelni ketten. Viszont ha titkolózik, akkor gáz van. Akkor tényleg nem igazán tekint társának.
2020. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagytok? Vagy mennyi a korkülönbség köztetek?


Szerintem ülj vele beszélni, egy kapcsolatban mindent meg kell beszélni, nem zárhat ki. Az is lehet, hogy egy másik nő van a képben. Az én exem is akkor lett ilyen

:(

2020. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdés, hogy MIÓTA vagytok együtt? Féléves kor az első nagy vízválasztó, a legtöbb kapcsolat ilyenkor fut zátonyra, amikor lebomlanak a szerelemért felelős hormonok.
2020. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!