Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak,ha irgalmatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha irgalmatlanul tetszik, majdhogynem szerelmes vagyok egy kolléganőmbe?

Figyelt kérdés

Még sose beszéltem vele, zárkózottnak tűnik, hiszen köszönni se szokott, ha egymással szembe találkozunk. Egy műszakban vagyunk, de a mellettünk levő részlegen van, így sokszor szoktam távolról nézni, de úgy, hogy nehogy észrevegye, de már szerintem tudja, hogy tetszik nekem.

Én 21/f ő kb 3-4 évvel idősebb.



2021. márc. 24. 15:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Te nagyon beteg vagy.
2021. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, majdnem szó szerint ugyanezt a kérdést te már korábban is feltetted. Akkor is hasonló válaszokat kaptál. Mi a célod? Mire vársz?
2021. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Az van hogy irgalmatlanul dugnád!Ez a szerelem.
2021. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
:-DDDDDD
2021. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Kedves Fiatal Barátom!!! 3kimenteles a dolog...nyuszi maradsz és sosem lesz semmi köztetek,odamész és leráz mert van barátja mert nem jössz be neki, mert életképtelen vagy, odamész és igent mond a randira. De ha nem mész oda biztos ,hogy sosem lesz semmi. Menj oda legrosszabb eset, hogy minden marad így.
2023. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



Ne már, hogy évek óta tetszik és nem mersz lépni. 😱

2023. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
He
2023. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Laci? :O Ha igen, ezek után még jobban nem fogok köszönni neked..kopj le rólam.
máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
18. Xdddd
máj. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!