Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők.Hogyan fogadjátok el azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Hogyan fogadjátok el azt a helyzetet,hogy szinte minden férfinak, Palvin Barbara a viszonyítási alapja? Ugye,a világ legszebb nőjéről beszélünk. Elég nagy a szakadék Barbi és a többi nő között.

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

#4

Szerintem te csak vitázni akarsz, hol alacsony egy 175 cm magas nő? Normális vagy? Ez 1 cm híjján az átlag férfi magasság. A súlyára tett megjegyzésedet pedig meg sem hallottam.

2021. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Kimegyek az utcara es kb 1ora alatt 10 olyan tucat csajt lehet latni.


Jo smink es reklam az egesz

2021. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Lévén, hogy a barátom nem magyar és nem Magyarországon élünk, nem tudja, hogy ki az a Palvin Barbi, így nincs mitől félnem.


Komolyra véve szót, ennyi erővel a férfiak nem félnek, hogy egy világban kell élniük Richard Madden-nel és bizonyos nőknek ő a viszonyítási alap?


A külső szubjektív. Szerintem Palvin Barbiban semmi extra nincs, nem is értem, hogy miért van ennyire felkapva, amikor például Katheryn Winnick ( [link] vagy Elizabeth Olsen ( [link] sokkal szebbek nála.

26/N

2021. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne, hogy érdekeljen?

Ráadásul nem gondolom, hogy szakadék lenne közte és köztem.

2021. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"41 A te válaszod:

82%

És egy nőnek? Mert ennyi erővel ugyanez van fordítva is, nem? Aki nem minimum egy Palvin Barbi, az egy béta lány, akivel beéritek, mert nincs jobb"

Feltételezem, hogy ez, a szokásos incel-béta kérdéshez fűzött válaszom ihlette meg ezt a remek kérdést. Mivel nem sikerült értelmezni, teszek még egy próbát, hátha.

Palvin Barbi alatt értsd: akármelyik mai, a média által tökéletesnek tartott modell, sztár, szépségkirálynő. Azért pont őt írtam, mert nem jutott más az eszembe hirtelen.

A válaszom arról szólt, hogy attól, hogy valaki nem tökéletesen szép/ jóképű még nem lesz megalkuvás a párjának. Nem lesz attól "béta" a másik szemében, mert nem mindenkinek az a tökéletes, ami a médiának. Valakinek pont az elvárttól nagyobb orrú férfiak tetszenek, vagy a husisabb nők. Érted? 😀

2021. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baj ezzel, nekem meg Chris Hemsworth 😂✌️
2021. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg nőkènt Jessie Pavelka a viszonyìtási alap, aki kb a világ legszebb fèrfija manapság. Hát hogy bìrjátok ti magyar fèrfiak, hogy 20 èvesen sem èrhettek a nyomába, pedig ő már lassan 40 lesz?
2021. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%
"Ugye,a világ legszebb nőjéről beszélünk."...szerinted. Nem egy nőt láttam már, aki jobban tetszett nekem, mint Palvin Barbi, ez az egyik. A másik meg nálam nincs viszonyítási alap, akivel megismerkednék azzal foglalkozok ő érdekel, nem érdekel, hogy xy-hoz képest hogy néz ki.
2021. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%

Palvin Barbi KIFEJEZETTEN NEM tetszik. Annyira nem, hogy... Inkább bekéredzkednék a rókakotorékba, mint randizzak vele. :D


Azt akartam mondani, hogy ízlések és pofonok. Kinek mi a preferenciája. :)))

2021. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14%

Draga femcel!

Nem azert nincs baratod mert nem ugy nezel ki mint Palvin Barbi hanem a hozzaallasod es a szemelyiseged miatt.

Kerlek kezeltesd magad pszichologussal vagy messzirol keruld a ferfiakat

2021. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!