Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal-ból szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal-ból szerelem? Miért kerülök mindig ilyen szituációba? Miért nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egy randi alkalmával találkoztunk 3 hónapja. Viszonylag elvont embernek tartom magam, nagyon ritkán találok hozzám hasonlókra, de vele rögtön meg volt a közös hang, ugyanaz az érdeklődési kör, hasonló intellektus, mély és tartalmas beszélgetések. Egy hozzám hasonlóan nagyon érzékeny és érzelmes embert ismertem meg, aki többször is kifejezte hogy mennyire durván hasonlítunk. Mindketten zenélünk, és kb. rajongója lett a zenéimnek, nagyon felnéz rám, és a dalszövegeimre, amiket el is kér mindig és szokta olvasgatni, mert “megfogalmazom az érzéseit, amiket ő sosem tudna”.

Nagyon hasonlóan állunk az élethez, hasonló elveket vallunk és csomó izgalmas, nem mindennapi programot csináltunk. Már a kezdetektől egyértelmű volt hogy szexuálisan hihetetlenül erősen vonzódunk egymáshoz, többször szexeltünk is, amik elmondása és reakciói alapján csodálatosak. Mégis azon kaptam magam, hogy már 2 hónapja egy lányról beszél, akibe már mielőtt megismertem szerelmes lett, csak akkor a lány elutasította, és vele kapcsolatban kér tanácsokat, (mikor keresse, mennyit keresse stb.) megosztja velem a kétségeit, a gyerekkori traumáit stb stb. Mondta, hogy nagyon “jófejnek, viccesnek, érdekesnek, izgalmasnak tart és felnéz rám”, de nem lát többet a dologban, nem szerelmes. Mi plusz kell még a szerelemhez? Mi az ami belőlem hiányzik? (A lány akit szeret, egyébként teljesen más típus, mint én, mind külsőre, mind temperamentumban.)



2022. aug. 19. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Annyira tipikus helyzet.

A lány akivel minden klappol, nem kell, helyette sóvárog a hozzá nem illő, elérhetetlenhez.

Fogalmam sincs mit tegyél. Talán egyszer rádöbben, hogy a szeme előtt van akit keres, de lehet tényleg csak barát maradsz akibe üríteni is lehet.

2022. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Belém se lettek szerelmesek. Két ilyen barátság extrákkal kapcsolatom volt, az egyik amúgy eleinte komolyat akart, de én nem voltam abban az élethelyzetben. Majd később beleszerettem, de jaj ő már elfogadta hogy én csak szexet akarok és mivel már lefeküdtem vele nem tud nekem szeretni... (Ez ilyen fiús dolog) A másik ilyen sráccal két hónapig jártunk, nem működött, de a szex megmaradt. Még 3 hónapig voltunk így, nekem ez a 3 hónap főként abból állt, hogy győzködtem magam, hogy nem szeretek belé, nem szabad... Nem éri meg. Inkább legyen olyannal szex mondjuk havi egy aki amúgy nem is érdekel és nem is beszéltek, vagy néha egy egyéjszakás kaland, ha épp nem akarsz kapcsolatot.
2022. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tud belém szeretni *
2022. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem kellesz neki eléggé , csak üritèsre tipikus esete forog fent.
2022. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De miért nem? Mi plusz kell még, ha ez mind adott? Mi hiányozhat belőlem? És ez már nem az első, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Van olyan, hogy valakibe képtelenség beleszeretni?
2022. aug. 19. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért kerülsz mindig ilyen szituációba, mert mindig lefekszel a barátaiddal 😉

Gondolom, fiatal vagy még, van remény, hogy megjön az eszed.

2022. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

gondolj két ételre.

egyik legyen olyan, ami a kedvenc kajád, amit imádsz, a másik olyan, amit szintén szeretsz, de nem ugyanannyira.


meg tudod fogalmazni, egyik miért jobb, mint a másik?



ez dettó ugyanaz!


ezt nem lehet úgy megmagyarázni, mert érzésekről beszélünk.

sajnos akkor voltál butus, mikor úgy tetted szét neki, h. előtte nem volt egy tisztázó beszélgetés hogy ki mit érez.


így nincs mit rajta szépíteni, ez a csávó használta a testedet, kihasznált szexuálisan.


én a helyedben lezárnám vele.


semmit nem akar tőled, csak használt, mint egy tárgyat.

2022. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell fűvel-fával lefeküdni, ha meg másba szerelmes, különösen messzire kell kerülni.

A srác eleve nem korrekt, ha úgy hív randizni, hogy érzelmileg nem független, érdemes előre tisztázni a szándékokat, és rákérdezni, hogy nincsenek -e ilyen csontvázak a szekrényben.

2022. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert üríteni való lyuk vagy neki,màs nem
2022. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert nálad barátságból lesz szex. Alapból nem olyan a kapcsolatod velük, hogy abból bármi is lehetne. Ha beleszeretsz egy barátba, akkor tisztázni kell vele, hogy te szeretnéd vele megpróbálni. Nem azt, hogy aláfekszel és várod a csodát..persze hogy ezek után nem fogsz neki kelleni..
2022. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!