Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal-ból szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal-ból szerelem? Miért kerülök mindig ilyen szituációba? Miért nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egy randi alkalmával találkoztunk 3 hónapja. Viszonylag elvont embernek tartom magam, nagyon ritkán találok hozzám hasonlókra, de vele rögtön meg volt a közös hang, ugyanaz az érdeklődési kör, hasonló intellektus, mély és tartalmas beszélgetések. Egy hozzám hasonlóan nagyon érzékeny és érzelmes embert ismertem meg, aki többször is kifejezte hogy mennyire durván hasonlítunk. Mindketten zenélünk, és kb. rajongója lett a zenéimnek, nagyon felnéz rám, és a dalszövegeimre, amiket el is kér mindig és szokta olvasgatni, mert “megfogalmazom az érzéseit, amiket ő sosem tudna”.

Nagyon hasonlóan állunk az élethez, hasonló elveket vallunk és csomó izgalmas, nem mindennapi programot csináltunk. Már a kezdetektől egyértelmű volt hogy szexuálisan hihetetlenül erősen vonzódunk egymáshoz, többször szexeltünk is, amik elmondása és reakciói alapján csodálatosak. Mégis azon kaptam magam, hogy már 2 hónapja egy lányról beszél, akibe már mielőtt megismertem szerelmes lett, csak akkor a lány elutasította, és vele kapcsolatban kér tanácsokat, (mikor keresse, mennyit keresse stb.) megosztja velem a kétségeit, a gyerekkori traumáit stb stb. Mondta, hogy nagyon “jófejnek, viccesnek, érdekesnek, izgalmasnak tart és felnéz rám”, de nem lát többet a dologban, nem szerelmes. Mi plusz kell még a szerelemhez? Mi az ami belőlem hiányzik? (A lány akit szeret, egyébként teljesen más típus, mint én, mind külsőre, mind temperamentumban.)



2022. aug. 19. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A muveleti sorrendben van a hiba. Szenvedely, elkotelezodes, intimitas. Te az elso ketto lepest kihagytad, nem alakult ki, nem is fog. Eloszor rohadtul szeretni kene egymast, ez a vonzodasbol epul ki. Utana egyeztetni az eletcelokat, ami mellett el tudtok kotelezodni, es csak utana jonne a szexulitas resze. Te haverkodtal vele, majd lefekudtetek. Nem vartad meg, amig ez a kapcsolat megerik, vagy elhal, eloreszaladtal. A masik, hogy ne kezdj olyanokkal, akikre felesleges energiat kidobni. Egy masba szerelmes sracot nem fogsz tudni megvaltoztatni. Elfecserled az idodet olyanokra, akik eleve bukott projektnek szamitanak. Ne a dolce vita legyen a vezerloelved, az nem visz sehova.
2022. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SaJt01 ***** válasza:
100%

Nekem hasonló helyzet volt csak fordítva. Találkozok egy lánnyal, egyértelmű a vonzalom és a szexuális feszültség. Viszont nagyon lassan haladnak a dolgok. Később, miután 'tisztázva lett' hogy maradjunk barátok, intimitást kezdeményezett. Végre! Csak megjött az esze.

De nem. Neki, az agyában ez az egész teljesen máshogy zajlott le. Nem volt érzelmi töltöttsége a dolognak, meg ilyen barátság extrákkalnak élte meg. Sőt, többször, élesen kifejtette hogy ne számítsak semmire, nem akar a barátnőm lenni, mást szeret. Az egész helyzet teljesen kiborított. Mi a frászt kezdjek most?! Ösze-vissza beszél, nagyon ragaszkodok hozzá, a szex elég jó, egyáltalán nem partner hogy ezt át beszéljük, vagy hogy egyáltalán a helyembe képzelje magát. Szóval elhatároztam hogy nem fogom magam tovább szivatni, kell az üres intimitás a fenének.

Nem küldtem el teátrálisan a búsba, a mai napig nagyon szeretem, csak csendben távolságot vettem. Testileg, lelkileg. Nem alszom vele, nem csókolom meg, nem érintem meg ha nem muszáj. Pl amikor elbúcsúztunk akkor megöleltem. De udvariasan szóba állok vele amikor keres, jó indulatú vagyok felé, csak messzebbről.


Nem telt el egy hónap és elkezdett arról beszélni hogy rosszul érzi magát mert nem tudja milyen viszonyban vagyunk. Na ne, tényleg?! Akkor újra megpróbáltam vele beszélni hogy szerintem jó páros lennénk, az általad is említett és egyéb tényezők alapjám, erre ő megint elkezdi nyomni a süket dumát. Hát jólvan akkor. Távolságot tartok. Azóta párszor beszéltem vele, de egyre kevésbé érzem azt hogy hú de passzolunk. Ha valakivel most, nem lehet normálisan, nyitottan megbeszélni ezeket a dolgokat, akkor ez miért változna később? Akarok e ilyen terror kapcsolatot?


Most nem akartam regényt írni. Nagyon sok minden komplikálta az egész helyzetet. Nem vagyok bolond, az első ilyen agyzavarnál koccolni szoktam. A lényeg, hogy néha emberek nem állnak készen az érzelmi intimitásra.

Nem tudom biztosan hogy tényleg nem voltak felém érzései, vagy csak kamuzott, vagy ő maga sem tudja pontosan, de arra jöttem rá hogy ezek egyáltalán nem is számítanak. Ha nincs a másikban hajlandóság hogy erről nyíltan beszéljen, akkor csak ilyen mocsaras-lápos nyomorban lehet vele szenvedni. Azt meg mindenki döntse el magának hogy ez mennyire pálya. Ha szeretsz szenvedni, akkor mindent hagyj így menni tovább ahogy most van.

Ha eleged van akkor csak vegyél távolságot.


Az elején nehéz volt, de minden nappal egyre könnyebb.

2022. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Mintha en irtam volna ki ezt a kerdest... Mar masodszor jartam pont igy en is.

Sztem kedvelnek minket, de kulsoleg annyira nem jovunk be nekik. Nalam legalabbis sztem ez van, lehet nalad is.

2022. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!