Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mielott teherbe esek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott teherbe esek le akarok fogyni minimum 50 kilora, miert nez ezert hulyenek a parom? Miert nem tud megerteni?

Figyelt kérdés

166 centi vagyok, es 60 kilo.

Olyan vagyok hogyha nem eszek egybol fogyok nagyon durvan, ha meg kicsit tobbet eszek egybol hizok fenekre es combra, fogyni is ugyaninnen fogyok. Mindig mas a sulyom de 60 es 65 kozott szokott lenni.

Szeretnenk babat a parommal, de elotte le szeretnek fogyni minimum!!!50 kilora vagy még tobbre, es akkor utana johet a baba, johet a hizas. Nem szeretnek 90 kilos kismama lenni , es szules utan sem szeretnek egy diszno lenni, akinek akkora a combja hogy nem bir jarni. Ertem en hogy mas noket ez nem zavar mert csak a gyerek erdekli oket, de engem zavarna

A parom azt mondja ne fogyjak le 50 kilora..nem tud engem megerteni pedig elmondtam neki kindent amit ezzel kapcsolatban gondolok

Szerintetek?


2022. szept. 18. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 166 centi vagyok, a mi magasságunkhoz az 50 kiló baromi kevés. Nekem 56 kiló volt a legkevesebb, már az is határeset volt, 50 kilóval jó eséllyel csontkollekció lennél. Inkább a várandósság alatt figyelj oda arra, hogy ne egyél össze mindenfélét (az jó gyakorlás, ha a 60-65 közötti "jojózás" okára rájössz, és arra megpróbálsz odafigyelni). Főleg, hogy ha egy számodra egészségtelen testsúlyban vagy, vagy nem kap annyi tápanyagot a szervezeted, mert ennyire csak megvonásokkal tudsz lefogyni, akkor akár még a baba is nehezebben jöhet össze.
2022. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ilyen magassághoz 50 kilósan már elmaradt a menstruációm.


Azért néznek hülyének, mert az vagy. Ahhoz, hogy ne vetélj el vagy egyáltalán teherbe ess, egy egészséges szervezet kell, nem egy alultáplált.

2022. szept. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%
Ha szenhidratszegenyen eszel, akkor lanyod lesz, ha ch dúsan, akkor fiad. A kutatasok szerint. Nalam bejott. Azert a vitaminra figyelj.
2022. szept. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Csak az hízik 15kg-nál többet terhesen aki zabál. Ha normálisan étkezel, mozogsz, nem fogsz elhízni. Az a 10-15 is azonnal lemegy szülés után, mert az csak a baba, a magzatvíz plusz a vízesés, nem pedig zsír.
2022. szept. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Vizesedés*
2022. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem kötelező terhesség alatt hízni.

Sajnos mindegyik felmenőm cukorbeteg, így borítékolható volt, hogy terhességi diabéteszem lesz, és lett is. 1600 kcal, 160 g ch. Mellette sok séta, kertészkedés, meg a fészekrakó ösztön is beindult, a második trimesztert végigtakarítottam. Tehát semmi kismamatorna meg terhesjóga, csak nem a kanapén pillegtem, hogy jajj hát én most terhes vagyok. Összesen híztam 3 kilót, a baba 3600 g volt, plusz az egyéb. Szülés után leestek rólam a régi nadrágok, 5 kilóval voltam kevesebb, mint a terhesség előtt.

Hidd el, hogy önmagában a terhesség nem hízlal! Csak attól hízol, amit megeszel. Még mindig sokan élnek a tévhitekben, hogy a kismamának mindent meg kell kapnia, amit megkíván, és kettő helyett kell ennie.

2022 van, hagyjuk ezt már!

2022. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes egy terhességet minimális túlsúllyal kezdeni, én mindegyik terhességem első 3 hónapját végighánytam, mindegyiket erős "fogyókúrával" kezdtem, és később sem jött meg az étvágyam, szóval én gyakorlatilag mindegyik terhességem alatt fogytam. Az elsőnél még örültem is ennek, a másodiknál már annyira nem, amikor a fürdőszobában estem össze az elgyengüléstől (ott nem tudtam annyira visszahízni szülés után, mint szerettem volna). Így aztán marha könnyű volt ellátni a nagyobbik gyereket. Ja, nem.


Ha ennyire könnyen mennek le rólad a kilók, akkor szerintem is inkább a szülés után fogyózz (a szoptatás - ha esetleg tervezel - amúgy is rengeteg energia, szóval ad egy jó kis löketet a dolognak). A terhesség alatt meg egyáltalán nem törvényszerű a hízás, egyrészt ha folyamatosan ég a gyomrod és nincs étvágyad, akkor úgy nem fogsz hízni amúgy sem, másrészt meg nem kettő helyett eszel, oda lehet ám figyelni ilyenkor is az egészséges minőségi és mennyiségi bevitelre.


Amúgy 163 cm vagyok, első terhességem előtt 64 kg, második előtt 54 kg (és ez a "felhízott" változat volt, a legalacsonyabb ponton 51 kg- ez egyébként iszonyúan kevés volt, de szoptatás mellett egyszerűen hiába zabáltam kétpofára, nem igazán sikerült többet magamra szednem).

2022. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

60 kilósan lettem terhes, 90-nel szültem. 10 nappal a szülés után 70 voltam, majd onnan araszoltam vissza 60-ra anélkül, hogy bármit is tettem volna érte. A bőröm olyan, mint lányokoromban. Semmi diéta, semmi sport, csak a babakocsi tologatása órákon át.


Ez genetika kérdése, de tény, hogy 90 kilósan pont a kilóim száma nem érdekelt.

2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi ésszel ne szaporodj, így is elég debilnek van már gyereke.
2022. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy egy húzós fogyókúra után képes leszel teherbe esni? Amúgy pedig az elhízás sem szentírás, a feleségem a gyereken+kapcsolódó dolgokon kívül 6kilót szedett fel.
2022. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!