Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek volt/van vagy közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt/van vagy közeli hozzátartozójának olasz férje/párja, milyen a férfi temperamentuma, családhoz, gyerekéhez való viszonya?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 16:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Cigánykultúrád neked van, azért irigykedsz az olaszokra. Te láttál olaszt csak tvben, azért fröcsögsz itt. Inkább az olyan magyarkulrúrával rendelkező emberekről elmélkedj már itt mint Kaleta Gábor és Polc Erika.
2022. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerek olasz férfiakat, és ők tüneményesek. Igazi úriemberek a nőkkel, nagyon tudnak udvarolni, a párjaikat,feleségeiket megbecsülik, kihúzzák neki a széket, kinyitják az ajtót,szóval érted olyan régi vágású úriemberek, akik nálunk már kihalóban vannak. Egyiküknek most van éppen pici babája és a szeme fénye a kicsi. A többieknek még nincs gyerekük, de a rokonok,barátok gyerekeivel nagy jól kijönnek, tuti jó apák lesznek. Temperamentumra nyugodt, művelt emberek.
2022. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
Nem irigykedem rájuk. Es nekem nincs ciganykulturam mert magyar vagyok magyarok kozt es olvasom a magyar fröcsögésed.
2022. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ezt a gyk-t be kéne vezetni más államokba is. Kíváncsi lennék hogy ott is ez menne e, vagy csak a magyarszokás ez is.
2022. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ezerszer férfiasabbak és különbek, mint a magyar pasik, ezért is irigykednek rájuk. De a magyar pasik irigyek a spanyolokra, a négerekre, az arabokra, a törökökre, minden különb férfira, azért jönnek mindig az ilyen kérdések alatt a kamu sztorikkal meg a legelcsépeltebb sztereotípiákkal. Irigyek mint a kutya.
2022. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem irigy senkire. Te lehetsz akkor egy irigy ember.

Minden néprol kiaalkulhat egy vélemény. Ez csak ennyi.

Az irigységet te viszed bele egyes egyedul.


Nem vagyok en irigy a ciganyokra se. Ennyi erovel.


Azt, hogy a magyar népet nem tartom családcentrikusnak attol még nem irigyelek másokat.

Majd meglatjuk a CSOK utan hogy igy már csökken e a válási arány majd hogy erdekkapcsolattá lett alakitva a házassag

2022. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Intelligens ember nem kategorizál sztereotípiák alapján egy egész népet. És nem gyűlölködik. Csak az irigy gyűlölködik olyan kérdések alatt, ahol nonreleváns a gyűlölködése. Egy olyan embert aki nem irigy nem zavarja ha mások jó véleménnyel vannak az olaszokról. És nem is bizonygatja hogy nem irigy.


Te ellenben sárgulsz az irigységtől, mint a kutya.

2022. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha csökken, nekem volt igazam.

Most Mo talán elsők közt vannak válásban olyan 50%.

Mert semmi nem tartja őket össze.

De majd a hitelek meg a csok után, ha majd beharangozzák hogy csökkent az arány, jussak eszetekbe jopár év mulva :D

2022. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

En nem vagyok irigy.akik itt pampognak azok az irigyek.

Én az olaszokkal tök jól elvagyok, igen udvariasak, tök jókat buliztam velük, éltem mint hal a vízben, soha ilyen negativ beszologatásokat nem kaptam egy olasztol sem.

2022. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A nővérem férje olasz. Tavasszal vokt az eskűvőjük, ami gyönyörű volt. Ott volt az egész család, nagyon szép volt.


A sógoromnak nagyon jó a temperamentuma, magabiztos, határozott,védelmezi a családját, de nem durva. Sőt kifejezetten gyengéd a családjával. A közvetlen családba náluk nemcsak a feleség és a gyerek,hanem a szülők, nagyszülők, testvérek, nagynénik,nagybácsik is beletartoznak és mindannyian szeretik egymást. Tényleg, fele annyi konfliktus sincs náluk, mint mondjuk nálunk egy 2 szülő+3 gyerekes családban. A férfiak a családfők, de a nők nagyobb tiszteletet kapnak. Pl.a sógoroméknál az anyja és a nagyanyja menedzselik a családot. Tehát készülj arra, hogy ha olasz férfihoz mész, akkor a csalája is a családotok része lesz. De a jó hír, hogy könnyű beilleszkedni, pl.a nővérem anyósa és sógornői első találkozásuktól befogadták, kedvesek vele és velem és a szüleinkkel is.

A kisbabát most várják, a sógorom nagyon örül, már most olyan gyengéden beszél a picihez a nővérem pocakján keresztül, hogy el lehet olvadni tőle. A gyerekek nagyon fontosak nekik, gondosan, konzarvatíven nevelik őket és fontos részét képezi a nevelésnek a katólikus nevelés, tehát arra is készülni kell, hogy a vallásnak mindig helye lesz az életetekben. Na nem a vallási fanatizmusnak, de fontosnak tartják az első áldozást, bérmálkozást, templomi eskűvőt, keresztelést, sokan a misére járást is, de családja válogatja. Komolyan veszik a házassági fogadalmat,fontos nekik a hűség, a megcsalást "házasságtörést" nagy szégyennek tekintik. Nem szeretik a válást. Férj és feleség között általában nagyon mély a kapcsolat, romatikus természetűek. Jó kedélyű emberek, szeretik a vidámságot, a zenét, társas összejöveteleket, kerti partikat, jó táncosok.


Én bármikor el tudnék képzelni kapcsolatot olasz férfival. Könnyű beléjük szeretni.

2022. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!