Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki a szerelmet utólag megtaga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szerelmet utólag megtagadja/letagadja, az simán gerinctelen, vagy ezzel az (ön)csalással próbál a tré kapcsolatában maradni?

Figyelt kérdés

olyan szitukra célzok, amikor a ffi kapcsolatban él, de baráti kapcsolatot ápol egy másik nővel, ez a barátság aztán kölcsönösen átfordul, más színezetet kap.

felismeri a ffi. hogy érez vmit a nő meg ő is, ezért sietve lezárja a kapcsolatot, de előtte még beszél az érzéseiről, és kiderül, hogy küzd ellenük, ezért is zárja le.


majd pár hónap elteltével, mikor újra összefutnak, azt mondja ennek a másik nőnek, hogy csak félreértés volt, ő sosem érzett iránta semmit... holott írásos nyoma is vannak, hogy hetekkel ezelőtt pont az ellenkezőjét mondta.


az ilyen tapló simán, vagy maga előtt is próbálja elhazudni, letagadni az érzéseit, és gázlángozik, a nőt próbálja beállítani kvázi hülyének, hogy ő látott bele ebbe többet?


2022. nov. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
75%

Mist mondta volna azt hogy bocsi zavar hogy tapadsz rám erzelmileg is inkább hagyjuk?


Inkabb próbálta szépen lezárni nehogy bekavarj a párkapcsolatába.

2022. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

1


ahogy mondtam, ez kölcsönös volt, és ezeket az érzelmi húrokat ő kezdte megpengetni, nem én.


nem tapadtam rá, hónapok óta nem is beszéltünk, miután azt mondta, hogy neki ezt az érzést a fantázia szintjén kell tartania.

2022. nov. 23. 12:35
 3/51 A kérdező kommentje:
és nem úgy tűnt, hogy különösebben érdekli a párkapcsolata, amíg velem volt jóban...
2022. nov. 23. 12:35
 4/51 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos, hogy tré a meglévő kapcsolata! Sőt, én arra tippelek a leírtak alapján, hogy nagyon is jó neki az a kapcsolat.

De éretlen személyiségre utal, ha valaki így bánik saját magával és másokkal, ahogy ezzel a barátjával bánt, a letagadásra gondolok.

2022. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

4


ha te szerelmes vagy a párodba, foglalkozol más nővel?!

szerinted mennyire jó az a kapcsolat, ahol elhangzanak olyan dolgok, amiket ő mondott nekem, meg utalt is rá, hogy fantáziál rólam.

2022. nov. 23. 12:37
 6/51 anonim ***** válasza:
65%

5:

Ő NEM foglalkozott veled.

Pont, hogy megmondta, hogy nem, és tartotta is ehhez magát.


Az ember nem monogám, mért ne szerethetne meg téged is?

De mivel már van egy jó kapcsolata, és úgy döntött, hogy neki 1 elég, megmondta, és elment.

2022. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%

Vannak olyan típusú emberek akik hirtelen fellángolást éreznek valaki iránt amit szerelemnek vélnek. Aztán pár hét múlva már nem így gondolják. Amikor jobban van ideje átgondolni hogy kockáztatja e a meglévő kapcsolatát egy másik nő miatt akkor rájön hogy mégsem ér neki annyit az egész, mint amit pár héttel ezelőtt gondolt. Az ilyen emberek labilisabbak érzelmileg. Képesek rövid idő alatt nagyon szerelmesnek érezni magukat de ugyanígy rövid idő múlva meg meggondolják magukat. Ez valahol egy kötődési minta sérülés is. Ide oda libikókázik az illető érzelmileg.

Ebben csak az a gáz, hogy így h*lyére veszi mindkét nőt. Az állandó párját aki nem tud erről az egészről, és a másik nőt is "átveri".

2022. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem egy faxkalap, aki ilyet tesz!

De egyben azt is mutatja, hogy szeret téged, bármilyen paradoxonnak tűnik is ez jelenleg.

Van gyereke, párjával közös hitele, ingatlana, ingósága?

Mert ha igen, ezek mind visszatarthatják.

És ez mennyi ideig tartott közöttetek? Mert ha hónapokig, az nem egyszerű fellángolás.

De biztos lehetsz benne, hogy kiverte rád néhányszor... és hogy te jártál vagy jársz a fejében, amikor otthon van.

2022. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

7. és 8.


nem pár hét volt, hanem összesen 2 év, de amikortól ez már átfordult másba, az 1 év...de csak 4 hónappal ezelőtt beszélt az érzéseiről, addig csak sejteni lehetett, hogy van vmi.

2022. nov. 23. 12:54
 10/51 anonim ***** válasza:
90%

Annyira azért nem volt kristálytisztán egyértelmű a kölcsönös vonzalom, akkortájt is álmatlan éjszakák szülte "nem értem" és "mit gondolhat" kérdéssel igyekeztél megfejteni, hogy hányadán is álltok.

Most már tudod.

2022. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!