Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki a szerelmet utólag megtaga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szerelmet utólag megtagadja/letagadja, az simán gerinctelen, vagy ezzel az (ön)csalással próbál a tré kapcsolatában maradni?

Figyelt kérdés

olyan szitukra célzok, amikor a ffi kapcsolatban él, de baráti kapcsolatot ápol egy másik nővel, ez a barátság aztán kölcsönösen átfordul, más színezetet kap.

felismeri a ffi. hogy érez vmit a nő meg ő is, ezért sietve lezárja a kapcsolatot, de előtte még beszél az érzéseiről, és kiderül, hogy küzd ellenük, ezért is zárja le.


majd pár hónap elteltével, mikor újra összefutnak, azt mondja ennek a másik nőnek, hogy csak félreértés volt, ő sosem érzett iránta semmit... holott írásos nyoma is vannak, hogy hetekkel ezelőtt pont az ellenkezőjét mondta.


az ilyen tapló simán, vagy maga előtt is próbálja elhazudni, letagadni az érzéseit, és gázlángozik, a nőt próbálja beállítani kvázi hülyének, hogy ő látott bele ebbe többet?


2022. nov. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
93%
Simán mondhatja bárki. Ezt neked kell tudni, mennyire hazudik a szemedbe, te ismered (elvileg). Ha nem érdekli a szex miközben mégis érdekli, akkor becserkészési duma volt, hogy érzelmileg hasson rád. Ha meg nem érdekli a szex és valóban szeret, akkor borít mindent és veled van, ennyi a lényeg! De ezt mások is írták! Ha nincs veled, akkor mondhat bármit!
2022. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
26%

Nem értek egyet 40-essel.

Én biztos nem hagynám szó nélkül, ha ekkora sérelem és igazságtalanság érne.

Máskülönben az lenne ennek az üzenete, hogy ja, rúgj belém, használj ki, velem bármi megtehető.

Igenis nagyon határozottan megírnám, hogy gyávának és hazugnak tartom, és hogy kihasznált.

Sőt, ha megvannak az üzenetei és ismered a nőjét, küldd neki is tovább.

Ilyenkor 2 női áldozat van ugyanis: aki otthon mit sem sejtve elvan, miközben a háta mögött ez folyik, meg a másik, akit behülyítenek.

Ha csöndben maradsz, a faxi megúsz mindent.

Téged lekoptat, otthon meg előadja a szerető párt.

2022. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet simán elküldöm a búsba,nem lennék parkoló pálya.
2022. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
25%

#35 (és #18) vagyok:

"és te ezt az illető tudtára adnád, h. úgy érzed, kihasznált, és hogy szemét dolognak tartod, h. letagadta a saját, korábban bevallott érzéseit?"


Az a helyzet hogy a tudtára adhatod hogy szerinted kihasznált, csak ez őt nem fogja meghatni. A 18-as válaszomban leírtam, hogy én is jártam hasonlóképpen. El is mondtam az illetőnek a sérelmeimet (+le is írtam bővebben).

Mire mentem vele? Semmire.

Egy párkapcsolat mindig két emberen múlik. Én hiába teszek meg mindent hogy együtt lehessünk, ha a másik fél másképp dönt. Nekem csak a saját gondolataim, saját érzéseim, és a saját tetteim felett lehet döntési jogom. Mások döntéseit nem lehet kierőszakolni még akkor sem ha szeretjük egymást. A szerelem sokszor nem elég. Sok más dolognak is klappolnia kell ahhoz hogy összejöjjön egy jó párkapcsolat. De ha az egyik fél nem akarja, akkor a másik fejre is állhat, mondogathatja neki a sérelmeit, akkor sem fog változni semmi.

Én amit megtanultam Dr. Csernus Imre által, hogy azt az embert lehet kihasználni aki hagyja magát.

Én is h*lye és naiv voltam, hagytam magam testileg, lelkileg használni. Én most már NEM haragszom arra aki ezt tette velem. Ő csak felismerte hogy tőlem mennyi "jó dolgot" kaphat és ezeket elvette. Jókor volt, jó helyen, én meg partner voltam abban amit tettünk. Persze szerelemből tettem, de ő ezt nem tudta megbecsülni, nem tudta kellőképpen értékelni. Ő csak élt a lehetőséggel. Én meg utólag tanultam belőle.....

Persze lehet szólni a feleségnek...., de mi értelme?

Ha balhé/válás van még jobban elvadítod magadtól az illetőt (akit szeretsz) és ő csak gyűlölni fog. A tiéd se lesz soha, és az asszonyé sem (persze képletesen mert senkit nem lehet birtokolni).

Akkor te mit nyernél ha beköpnéd? Ugyanúgy nem lenne veled akit szeretsz.

Mert azt a döntést, hogy veled akar e lenni, azt így is, úgy is ő hozza meg. Ha elmondod hogy kihasznált, akkor sem fogja hipp-hopp otthagyni a feleségét. Neki sokkal fontosabbak az anyagi érdekei mint te.

És az is igaz amit mások írtak: a tettek számítanak és nem a szép szavak. Nekem is mondtak sok szép dolgot az évek során, csak a konkrét tettek maradtak el azzal kapcsolatban, hogy mi is együtt lehessünk. Én hiába akartam, egyedül kevés voltam hozzá...

2022. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanúgy nem lenne veled akit szeretsz."


Kulcsmondat, jól jegyezd meg!

2022. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen meglepő, ha egy pasi azt mondja nem érdekli a szex, és próbál csak az érzelmeken keresztül kapcsolódni a nőkhöz, akkor a nők lefogják támadni szexuálisan. A pasik 99%ka legkésőbb a harmadik randin lefekszik a nővel, vagy szexchatelnek előtte. Régen tudod, hogy szedtem fel a jobbnál jobb nőket? Azzal, hogy nem szedtem fel őket. Minél inkább azt mutattam, hogy nem a szexre megyek, annál inkább akartak. Ez a pali megvett téged kilóra. Felkeltette benned az érdeklődést, ezzel fényezve az egóját, önbizalmát felhúztad, aztán szia. Semmit az égvilágon nem fog neked ebből visszaadni. Miért? Mert az ilyen ember csak magát szereti. 45/F
2022. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
46. Látom tapasztaltból beszélsz!
2022. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

46


ha te ffi vagy, mit gondolsz, ez neki végül is miért érte meg?

nálunk ez szakmai kapcsolat volt kezdetben, aztán barátság, majd egyéb érzések.

tehát ő arra nem számíthatott, h. én majd növelem az egóját, mert jó sokáig nem volt semmi...


nem kapott meg fizikailag semmilyen formában, egy ujjal sem ért hozzám.

akkor ez neki mire volt jó?


ahogy mondtam is, vmit felfedett ő is a saját érzéseiből, mikor néhány hónapja azt mondta h. gondol rám, szeretet érez irántam, de ennek meg kell maradnia gondolati szinten.

ebből lehet sejteni, h. ez valójában nem sima szeretet, hanem inkább szerelem, és nem történhet köztünk semmi, mert foglalt.


most, h. mindent letagadott, lehetett azért is, h. így könnyebben kiszeressek belőle, ő is belőlem, és elvágjon minden szálat.

2022. nov. 23. 20:55
 49/51 anonim ***** válasza:
88%
Ha fontos vagy neki, borít mindent és ennyi. A többi csak duma.
2022. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
46-os vagyok. Ez egy játék volt számára. Feldobtad az unalmas hétköznapokat, eljátszott a gondolattal, hogy lehetne több is. Ennyi. Azt akarta, hogy te is része legyél a játéknak. Benyaltad, bebuktad. Nem azt mondom, hogy a te hibád. Nyilvàn nem egyenes ember. De ha hagyod magadat mégegyszer átb@szni, akkor a te hibàd lesz.
2022. nov. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!