Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki a szerelmet utólag megtaga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szerelmet utólag megtagadja/letagadja, az simán gerinctelen, vagy ezzel az (ön)csalással próbál a tré kapcsolatában maradni?

Figyelt kérdés

olyan szitukra célzok, amikor a ffi kapcsolatban él, de baráti kapcsolatot ápol egy másik nővel, ez a barátság aztán kölcsönösen átfordul, más színezetet kap.

felismeri a ffi. hogy érez vmit a nő meg ő is, ezért sietve lezárja a kapcsolatot, de előtte még beszél az érzéseiről, és kiderül, hogy küzd ellenük, ezért is zárja le.


majd pár hónap elteltével, mikor újra összefutnak, azt mondja ennek a másik nőnek, hogy csak félreértés volt, ő sosem érzett iránta semmit... holott írásos nyoma is vannak, hogy hetekkel ezelőtt pont az ellenkezőjét mondta.


az ilyen tapló simán, vagy maga előtt is próbálja elhazudni, letagadni az érzéseit, és gázlángozik, a nőt próbálja beállítani kvázi hülyének, hogy ő látott bele ebbe többet?


2022. nov. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazából nem szeretett, csak azt hitte, de tényleg görény a javából, egyszerre két nőt szediteni. 😬
2022. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
89%
Megunta csak. Akinek érzései vannak az nem kiszáll.
2022. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

6

te ne akard nekem megmondani mi volt, mert azt csak én tudom, meg ő.


érdekel vkinek a szexuális élete meg hogy jár-e vkivel, ha nem érdeklődsz utána?


mert őt érdekelte.


10

ha vki azt mondja neked, azért nem tudja tovább tartani veled a kontaktot, nehogy átlépjetek egy határt, akkor ha nem vagy teljesen ostoba, ez pont nem azt jelenti, h. nem akar semmit.

2022. nov. 23. 13:00
 14/51 A kérdező kommentje:

11


4 hónapja szó szerint leírta, hogy szeret, és gondol rám.

2022. nov. 23. 13:01
 15/51 anonim ***** válasza:
94%

Emlékszem rá, hogy miket írt, elég gyakran idézted.

Akkor sem fogadtad el, hogy nem igazán akar tőled semmit, nyilván most sem fogod.

2022. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

8

"Van gyereke, párjával közös hitele, ingatlana, ingósága?


Mert ha igen, ezek mind visszatarthatják."


vmi ilyesmi, 4 hónapja ilyen külső tényezőkre hivatkozott, egyenként is sokrétű külső akadályokra.

2022. nov. 23. 13:02
 17/51 A kérdező kommentje:

15

tovább is állhatsz, a trollokat rühellem, te meg itt a fő-fő troll vagy...

2022. nov. 23. 13:03
 18/51 anonim ***** válasza:
92%

#9:

Aki ennyi idő alatt nem tudja eldönteni hogy mit akar, az nem szeret téged. Volt rá 2 éve (amióta ismer).

Én is vártam évekig valakire, aki csak használt érzelmileg, testileg, lelkileg. Jó voltam szexre, lelki szemeteslásának, barátnak, szeretőnek mindennek IS, csak feleségnek nem....

Kár ezen bosszankodnod. Ő nem szeret téged, mert ha szeretne akkor veled akarna lenni. Pont. Ennyi. Ez a lényeg. A többi csak rizsa.

Lehet hogy fontosabb a közös hitel, közös vagyon, gyerekek és egyebek amire hivatkozni szoktak a házas felek....de te nem vagy annyira fontos, mint az a minden más amit nem hagy ott érted.

Sok embernek vannak ilyen jellegű érzelmei, de inkább elnyomják mert az anyagi és egyéb érdekei fontosabbak mint az érzelmek. Ezért kár is ezen gondolkodni. Ő nem akar veled lenni és ezen te nem tudsz változtatni.

2022. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
86%

13: "te ne akard nekem megmondani mi volt, mert azt csak én tudom, meg ő.



érdekel vkinek a szexuális élete meg hogy jár-e vkivel, ha nem érdeklődsz utána?



mert őt érdekelte."


TE ne akard rajtam számonkérni azt, amit nem mondtál el!

Amit leírtál a kérdésben, az az volt, hogy megmondta neked, hogy megszeretett téged, de nem akar veled kapcsolatot, és nem is volt kapcsolatok, sőt teljesen megszakította a barátságot is.

Majd utólag letagadta, hogy régebben elmondta, hogy megszeretett.


És a kérdésed az volt, hogy ez korrekt-e, illetve szar lehet-e a kapcsolata. Le is írtuk mind, hogy nem, nem korrekt a viselkedés.

Mit akarsz még?

Újabb kérdéseid vannak? Újabb infókat akarsz adni? Tegyél fel újabb kérdést!

2022. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
86%

#6

"De mivel már van egy jó kapcsolata, és úgy döntött, hogy neki 1 elég..."


Nem tudom, te férfi vagy nő vagy, de tegyük fel (ostoba) nő.

Ha a pasid más nővel lenne ilyen bensőséges, szerelmet súroló kapcsolatban, te azzal vigasztalnád magad, hogy a veled való kapcsolata JÓ?

OMG!

2022. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!