Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki a szerelmet utólag megtaga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szerelmet utólag megtagadja/letagadja, az simán gerinctelen, vagy ezzel az (ön)csalással próbál a tré kapcsolatában maradni?

Figyelt kérdés

olyan szitukra célzok, amikor a ffi kapcsolatban él, de baráti kapcsolatot ápol egy másik nővel, ez a barátság aztán kölcsönösen átfordul, más színezetet kap.

felismeri a ffi. hogy érez vmit a nő meg ő is, ezért sietve lezárja a kapcsolatot, de előtte még beszél az érzéseiről, és kiderül, hogy küzd ellenük, ezért is zárja le.


majd pár hónap elteltével, mikor újra összefutnak, azt mondja ennek a másik nőnek, hogy csak félreértés volt, ő sosem érzett iránta semmit... holott írásos nyoma is vannak, hogy hetekkel ezelőtt pont az ellenkezőjét mondta.


az ilyen tapló simán, vagy maga előtt is próbálja elhazudni, letagadni az érzéseit, és gázlángozik, a nőt próbálja beállítani kvázi hülyének, hogy ő látott bele ebbe többet?


2022. nov. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
91%
Ha odalenne érted, nem érezné cikinek az érzéseit, felvállalná és veled lenne. Ilyet az érzelemmentes "macsók" csinálnak, akik csak kamatyolni akarnak, hülyítik a nőket úton-útszélen, de ahhoz nem elég tökösek hogy bevallják: nem tudnak szeretni és érzelmi analfabéták. Köszönöm hogy hozzászólhattam!
2022. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

31

nagyon vicces, amiket írsz, annak fényében, h. egyszer volt egy olyan mondata, h. őt nem érdekli a szex, máskor meg azt mondta, h. az őszinte szeretetről sohasem derülhet ki, h. felesleges.

2022. nov. 23. 13:42
 33/51 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél különbséget a becserkészési duma és a valós érzések felvállalása között! Köszönöm!
2022. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

33


ha te vkit be akarsz cserkészni, közlöd vele, h. számodra nem fontos a szex?

2022. nov. 23. 13:52
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

34:

Érzelmileg is lehet "használni" bárkit. Ha ő az érzelmi dolgokat nem kapja meg otthon, akkor lehet hogy azt kereste nálad. Ilyen esetben "nem fontos a szex" csak érzelmileg vagy kihasználva.

2022. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

35

végre egy értelmes válasz, pontosan ezt érzem.

ő vmit megkapott tőlem, amit otthon nem.

és igen, kihasználva érzem magam.

2022. nov. 23. 14:04
 37/51 A kérdező kommentje:

35

és te ezt az illető tudtára adnád, h. úgy érzed, kihasznált, és hogy szemét dolognak tartod, h. letagadta a saját, korábban bevallott érzéseit?

2022. nov. 23. 14:10
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg értelmezni! A pasi szexet akar (hisz pasi), de nem jut még el oda a dolog, így érzelmileg próbál rád hatni. A másik verzió az, hogy tényleg odavan érted, ott már tényleg nem számít semmi, csak hogy veled legyen.
2022. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

38


ha te vkitől szexet akarsz, akkor mondod neki, h. téged nem érdekel a szex?


van családja, hiába van esetleg oda értem.

2022. nov. 23. 14:14
 40/51 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem felesleges a tudtára adni bármit is

Ha veled akarna lenni veled lenne...

Minden más csak kifogás

Az hogy te elmondod neki sérelmeid nem hiszem hogy barmin is változtatna

Max mondana 1-2 kedves szót amivel ápolja majd a lelked aztán továbbra is levagy sz.arva

Én is simán írtam anno annak akit beakartam cserkészni hogy szeretem stb stb ha láttam hogy rá ezzel tudok hatni

Ez esetben is egyébként mint minden másban sose azt nézd mit mond, hanem hogy mit tesz érted

Hiába "szeret" ha közben nincs veled, nem tesz semmit érte/ érted

Ezek csak üres szavak , hazugság

2022. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!