Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehet ezt kihasználásnak nevezni?

Figyelt kérdés
Egyik fiú haveromnak barátnője van, de tudja hogy én mint legjobb lány barátnője is szerelmes vagyok belé. Kapcsolatot nem akar velem, viszont lefeküdni szeretne velem. Azt állítja hogy kölcsönösen használnánk ki egymást, mivel én vele csinálnám, ő meg velem, így ez nem kihasználás szerinte. Szerintem viszont igen, mert az érzelmi kötődésemet akarja felhasználni arra hogy ágyba bújjak vele, viszont a kapcsolati szintű törődésből nem kér.

2022. dec. 2. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

kérdező november 30-án írta meg a sztoriját ebben a topicban


"Mit tegyek ha emiatt sokszor vagyok szomorú? (hosszú)"



látom még mindig ezen szenvedsz, pedig ott is leírtuk, h. ébresztő, ez a faxi szart sem ér!

2022. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

és itt a kérdező legalább annyira gáz, mint a pasi, akiért odáig van.


hagyod magad hülyére venni, plusz hátba szúrod egy nőtársadat azzal, h. a pasijával kefélsz.

2022. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Jól van, le merem fogadni, hogy a kérdező 17-20 éves naiv, kevés kapcsolati tapasztalattal rendelkező fiatal lány, az ő korukban létezik még ilyen "a férfi legjobb lánybarátja a barátnője mellett" és satöbbi.


Kérdező, a magad érdekében nőjj fel és hagyd a francba ezt a srácot. Nem szerelmes beléd, és soha nem is lesz, ti sosem lesztek egy pár. Keress normális fiút, aki nem csak megdugni akar, mert ha szeretőt csinálsz magasból, meg összejársz dugni egy kapcsolatban élő sráccal, úgyis ki fog derülni és sosem mosod le magadról az ismerőseid előtt, még 30 évesen is úgy kerülsz majd szóva, mint aki titkon dugott XY-nal a csaja háta mögött.


Komoly kapcsolatban élő felnőtt férfiaknak nincs "legjobb barátnője".

2022. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék, hogy nekem ennyi idősen is kizáró ok volt az ilyesmi :D
2022. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!