Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy a párodba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a párodba?

Figyelt kérdés

Mit érzel iránta pontosan? Mennyi ideje vagytok együtt? Mennyire stabilak az érzelmeid iránta?


Nekem állandóan hiányzik, függő vagyok. Persze nem akadályoz a napi feladataim elvégzésében ez, de minden alkalommal hiányzik. Ha ott van mellettem, akkor is el tud fogni az érzés, hogy hiányzik. Nem tudok vele betelni. És senki iránt nem éreztem ezt ennyi idő után is. Egy éve vagyunk együtt, de egyre jobban szeretem. Pedig látom a hibáit is, de valahogy ezek eltörpülnek. Sokkal elnézőbb vagyok vele, mint bárkivel voltam valaha. És néha nem értem, hogy mi történik velem.


2022. dec. 11. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Elvezned kellene a vele töltött időt ahelyett, hogy ilyesmikkel torodsz...
2022. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem még nem ért véget. Tehát az a kémiai elegy még mindig jelen van. Ennyi a magyarázat.
2022. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
2-3él év és elmúlik. Utána átalakul szeretetté vagy kiábrándulsz.
2022. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
A világon a legjobban!
2022. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon lenne, hogy nekem ez nagyon új, mivel korábbi kapcsolataimban kb. fél év után csillapodott, vagy jelen semnvolt ez az érzés, hanem egyből ez a szeretet volt, mint akik összeszoktak több éve és biztonságban érzik magukat egymás mellett.
2022. dec. 11. 20:04
 6/27 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező én ugyanígy vagyok, mi is egy éve vagyunk együtt és eddig nekem is mindig elmúlt már hamarabb. Én sem érzem jól magam nélküle, persze elvagyok de nem ugyanolyan mint amikor vele vagyok. Annyira csodálatos érzés :) Remélem még jó sokáig ilyen lesz.


Aki lepontoz azt meg épp átb.aszták és nem hisz a szerelemben és ettől érzi jól magát, hogy akiknek összejött, piros színt látnak a kommentjeiknél...

2022. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
ameddig szereti az anált igen.
2022. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanúgy vagyok, mint Te, Kérdező. Dettó az van amit leírsz, minden stimmel, még az is hogy egy éve vagytok együtt. :D
2022. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

6, 8

Milyen neműek vagytok? És mennyi idősek? :D

2022. dec. 11. 20:46
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

10 éve és igen, szerelmes vagyok. De szerintem a szerelem nem egyenlő azzal az 1-2 évig tartó újdonság varázsa miatti fellángolással, ez egy sokkal mélyebb és komolyabb érzés.


A gyerekünk mellett őt szeretem a világon a legjobban, akkor is, ha néha kikészít, de nem tudom elképzelni az életem nélküle. Nem halok bele, ha nincs velem, de minden nap hiányzik és várom, mikor ér haza.


Nehéz ezt megfogalmazni, de más érzés ez, mint a szeretet.

2022. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!