Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok màr annyira fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok màr annyira fájdalmas viszonzatlan szerelembe?

Figyelt kérdés
Aki volt leírná a történetét?

2023. máj. 6. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Volt, nem is egy, de kihevertem. Olyankor mindenkit felnagyítva látsz, a problémádat is.
2023. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Majdnem a legtöbb exemnek még most évek mulva is nyitva az ajtóm.

Bennem "csak" ilyesni van

2023. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1-essel egyetértek. Elmegy ezzel az idő, általában nem lehet ezzel megvárni, vagy bevonzani a másikat.


Most már tudod, hogy mit jelent tényleg szeretni valakit. Ez a felismerés a hasznos az egészben, ezt kell tovább vinni, és olyannal összejönni, akivel ez kölcsönös. Vártam már eleget, én is azt hittem, hogy nálam majd máshogy lesz, nem lett. :)


Akkor katasztrófaként éled meg, de amikor kijózanodsz, akkor látod át, mi volt reális az egészből, és mi nem. Csak addigra elment egy csomó idő. A helyedben egy huszárvágással továbblépnék (mint B terv). Ma már nem várok senkire, legyél magad előtt fontos, ennyire nem kell beáldozni magad a másikért... ő is viszonozzon.


Rájöttem, ha összejönnénk, akkor eleinte boldog, beteljesedett lennék, de mivel ő nem szeret, sőt pofákat vágna, ezért egy idő után full kiábrándult lennék az egésztől, mert nem lehet a másikat érzelmileg így átírni, megerőszakolni. Ha neki nem jön ez magától, akkor nincs értelme küzdeni, győzködni. Olyanért viszont igen, aki szeret, mert az a kapcsolat érdemli meg az áldozatokat oda-vissza. De ez a totál egyoldalú dolog, ez ablakon kidobott idő.


Gondolom az téveszt meg, hogy szerelmes vagy, mert ez egy jó érzés. De ez így csak drog, mert nem valós. Viszont ha túllépsz, akkor nagyon rövid idő alatt lehet egy tényleg kölcsönös, ennél sokkal jobb kapcsolatod. Utólag jöttem rá, hogy nem lettem volna vele boldog, de akkor azt hittem, full összeillünk. Ugyanolyan intenzíven is képes lennék szeretni... pedig akkor azt hittem erre nem leszek már képes.

2023. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Symbolon-nak van egy jó lapja erre!


[link]

2023. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. máj. 6. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti hogy nem létezik társ, csak nem biztos hogy ő az.
2023. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt, azthittem viszonzott, aztán láttam hogy mással kavart...
2023. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, még az se biztos hogy a "bombabiztos" kapcsolatban nem kefél félre 60 másikkal. Tudod, mindig van "jobb", de ez sovány vigasz.
2023. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig is abba estem. Sosem tudtam még meg 35 évesen hogy milyen a kölcsönös szerelem
2023. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen pár napja elutasított. Pedig úgy viselkedett velem, mint akinek bejövök. A faxomnak nézett engem feltűnően.
2023. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!