Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kedvelhet ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvelhet ezek alapján, vagy csak baráti gesztus volt? (19/L)

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerjük egymást, de csak párszor találkoztunk. Többnyire átjön és beszélgetünk, vagy elmegyünk valahová mászkálni. Szóval semmi extra, tulajdonképpen barátok vagyunk, és soha egyikőnk sem adta jelét annak hogy komolyabb szintre emelné a kapcsolatot. Mindenesetre egy ideje azt hiszem, kezdek beleszeretni, de sosem kezdeményeztem mert nem akartam elrontani a dolgot.

Előre tudom hogy ez röhejesen fog hangzani :') De szüleim éjszakások, így a héten egyedül voltam itthon este, és minden éjjel bizarr zajok voltak, mintha valami állat visítana és kaparná a ház falát, a kerti csap random megnyílt, stb. Szóval szerda éjjelre már beismerem, konkrétan be voltam tojva. Meg gkértem az említett srácot hogy jöjjön át ha tud mert nem érzem magam biztonságban. Legnagyobb meglepetésemre beleegyezett, elég megértő volt. Aztán lefekvés előtt, hogy megnyugtasson, körbement a házban, majd mondta hogy minden oké, és nyugodtan feküdjek le aludni. Boci szemekkel elkezdtem neki könyörögni hogy maradjon itt éjszakára mert még mindig félek, erre ő rám mosolygott és azt mondta hogy aludhatunk összebújva is. Persze beleegyeztem, és lényegében úgy aludtunk el, hogy végig szorosan magához húzott. Utána semmi különös nem történt, egyikőnk sem akarta firtatni hogy ez most tulajdonképpen mit is jelentett. Nem tudom, hogy azért csinálta, mert látta rajtam hogy tényleg parázok és meg akart nyugtatni, vagy mert neki is vannak érzelmei irántam.



2023. júl. 14. 15:37
 1/7 anonim válasza:
100%
És 66 éves.
2023. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

HOGY LEHET ILYEN HELYZETBEN NEM SZEXELNI?😂

Hát ez hatalmas

2023. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján kedvelhet is, és lehet akár csak baráti gesztus.

Ezt csak azért írtam le, hogy legyen válasz.

Erősen gyanús hogy kitaláció a kérdés.:)

Viszont melletted szóljon, hogy jó kis fantáziád van akárhány éves is vagy, illetve, hogy mi a valódi nemed.:)

Főleg a "Boci szemekkel elkezdtem neki könyörögni" résztől elég életszerűtlen a történet. Illetve felnőtt tartalmú videók előtt gyakoriak az ilyen felvezetések.:)

Gondolom a paranormális jelenségek azóta megszűntek.

2023. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kozombos lennel neki nem logna veled ennyit es elkuldott volba a picsaba ha ejjel zargatod. Szóval fixen erez valamit, az h ez csak testi dolog vagy is csak dugni akar vahy esetleg tobbet azt nem tudhatjuk csak is o. De 100% h barmiben is benne lenne ha megkerned rá.
2023. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szetteszed neki, nem fog hezitalni, bedugja. Az, hogy kedvel-e, vagy akar toled valamit az ennyibol nem allapithato meg. Alapvetoen onnan tudod, hogy akar toled valamit, hogy ezt kozli veled es randira invital. Megvan koztetek az a beszelo viszony, ahol ilyesmit a tudomasodra tudna hozni. Ha ilyen nem volt, akkor szexnel tobbet nem akar toled, a kapcsolat ki van zarva reszerol. Tanuld meg, ha egy ferfi akar toled valamit, akkor te arrol tudni fogsz, mert tesz rola, hogy tudd. Minden egyeb esetben a szex, vagy meg annyi sem, egyfajta unalomuzes a sundorgese targya.
2023. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igen, én is erre gondoltam, azért nem is kezdeményeztem soha.
2023. júl. 14. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked itt most nem csokkenteni kell a tavolsagot es beleszeretni, hanem novelni es elszakadni tole. Keress olyat, akinek tenyleg kellesz.
2023. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!