Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi akit szeretek eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akit szeretek eljegyzett egy másik nőt. De én titokban szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Próbáltam elfelejteni, de mindig mikor próbálom megjelenik az álmomban. Miért van ez? Hogyan tudnám elfelejteni?
2023. okt. 28. 20:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

6

Nyugodtan le lehet szólni, de nem tehetek róla. Szerelem volt első látásra. Sosem hittem hogy tényleg van ilyen, hogy megtörténhet velem. Semmit nem akarok tőle eszemben sincs egy eljegyzett férfival kikezdeni. Kerülöm azokat a helyeket, ahol találkozhatok vele, véletlenül sem megyek arra, de így sem könnyebb. Már több mint 4 hónapja nem láttam, de nem tudok nem rá gondolni. Tudom, hogy el kell őt felejtenem, azon vagyok, de nem megy. Ráadásul sokkal idősebb nálam. Van valami tanácsotok? Volt valaki hasonló cipőben?

2023. okt. 31. 16:50
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak részben hasonló cipő: a férfi, akivel passzoltunk, de félelemből ellöktem magamtól, most összejött és boldognak tűnik mással. Legyen is az, őszintén kívánom neki, nagyon megérdemli, de én azóta hiába próbálok ismerkedni, valahogy senki nem olyan... Aki mégis megfog valamennyire, arról meg kiderül, hogy már nős is, akár apa is 😕 Nyomatom tovább a társkeresőzést, mert mit tudnék csinálni? Ez a hajó már elment, elszúrtam 🤷🏻‍♀️ Próbáld Te is erőltetni szerintem. Jobb, mint 0 interakció mellett rajta agyalni... Tudom, azaz valószínűsítem, semmi kedved. Nekem sincs, elhiheted. De ha nem csinálom, akkor évekig nem lépek túl.
2023. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nekem is hasonló problémám van. Attól félsz hogy amint boldog leszel vele elveszíted akár egy másik nő végett.. akár önbizalomhiányból, könnyebb elfogadni hogy te hagytad ott, mint hogy ő téged. Nekem sokan vallottak szerelmet, de mindig úgy éreztem hogy az nem igazi és hosszú távon nem vagyunk egymáshoz valók. Nem tudnék megfelelni nekik,hiába szeret valaki, ha mások vagyunk fejben, nem tetszik külsőre. Már gondolkoztam azon, hogy ismerkednem kellene, de nincs túl sok remény... az életem romokban.

Sokszor láttam őket együtt és még rosszabbul éreztem magam. Igy megpróbálom kiölni magamból az érzéseket. Sok csalódás ért, eddig profi voltam az elengedésben, de nem vagyok benne biztos, hogy ez sikerül?

2023. okt. 31. 19:29
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanígy jártam.

Minden megvolt benne,amit kerestem,de túl sok minden nem egyezett köztünk.

Utána még bepróbálkozott,csak sz*x alapon,de nem történt köztünk semmi.

Utána tudtam meg,miközben már nálam is próbálkozgatott,akkor már együtt volt a nővel,aki ma már a menyasszonya.

Mindenki mondta szedjem szét őket,de láttam,hogy a lány mennyivel jobb nálam,meg hát milyen alapból is tönkretenni egy kapcsolatot..én tudom mit érzel,Kérdező,de itt nem lehet tenni semmit.

Kell keresni mást,aki melletted dönt. Ha megjön az új,iránta el fogod veszíteni az érdeklődést,ez 100%.

2023. nov. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
14! Arra azért ne fogadj nagy tételben, hogy elveszted az érdeklődést...
2023. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%
#15 dehogynem! Persze ez a bizonyos fájdalom megmarad,de ha jön valaki,akivel a kérdezőnek a kölcsönös a szimpátiája,a másik idővel feledésbe merül..főként azért mert köztük sem történt semmi.
2023. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16! Saját tapasztalatból mondtam ezt, lehet neki másképp van.
2023. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%

"Nem fogok küzdeni egy férfiért sem! Nincs az a pénz! Nő létemre?"

Akkor meg fogadd el, hogy te egy passzív szereplő vagy, és ne sírj, ha a kiszemelted olyat választ, aki nem csak várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön!

Tudod, szíved joga kisarkított elvek mentén élni az életedet. De akkor azon se sírj, ha emiatt téged hátrány ér!

2023. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18


Mindig úgy gondoltam, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, hiszen az az általánosan elfogadott álláspont, hogy a férfiak úgy vannak összerakva, hogy igénylik azt, hogy meg kelljen küzdeniük a nőért.

De ma már ez a divat hogy "töketlenek" a férfiak. Tisztelet a kivételnek.

Nem írtam le mindent, de ha többet írnék akkor talán megértenétek, hogy a helyzetem teljesen esélytelen ebben a helyzetben. Ahogy a 14-es írta, itt nincs mit tenni.

És mi van akkor, ha próbálkoznék nála, de mindez hiába, nem érek el vele semmit? Ezért nem alázkodom meg előtte, inkább hagyok veszni mindent.

2023. nov. 2. 11:30
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Akkor te megtettél mindent és nem jött össze van ilyen, de nem rajtad múlt és "tökös" csajnak is fog tartani. :)
2023. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!