Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek normális dolgok a szerelemben vagy beteges vagyok?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pl. egyszer amikor a barátom nálam volt és ivott egy pohár vizet maradt egy kis víz a pohárban és amikor elment, megittam csak azért, mert ő ivott belőle, és jól esett, csak azért mert előtte az ő szája érintette azt a poharat. Amikor étteremben vagyunk, mindig eljátszom, hogy nem tudom befejezni a kaját, csak azért, hogy ő többet ehessen. Volt már olyan, hogy szex közben elkezdtem könnyezni, mert elérzékenyültem azon, hogy mennyire szeretem. stb. Még sosem voltam szerelmes, nem tudom, hogy ezek normális dolgok-e
2023. nov. 21. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Fújj
2023. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzás. Oké, hogy szerelmes vagy meg első szerelem vagy első komoly kapcsolat, de benne van a pakliban, hogy a 4.kapcsolat közben is ezt csinálnád ugyanis túlzóan ragaszkodsz és az nem jó. Úgyhogy fogd magad vissza, foglald le magad mással. Mert ha külön lesztek pár napot, vagy akármi közbe jön te kikészülsz.
2023. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Beteges is, nevetséges is.
2023. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálam csak az utolsó játszik. Az velem is előfordul, egyszerűen, mert annyira JÓ Vele.

A többi nekem már gáz.

Ha éhes, eszik még.

Ha a száját kívánom, megcsókolom, az jobb, mint vizet iszogatni :-)

N

2023. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#15 vagyok. Még annyi, hogy a pulcsiját, ingét szeretem felvenni, mert imádom az illatát.

De nagyjából ennyi.

2023. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

A szexes dolog velem is előfordult, meg olyan is hogy csak megfogta a kezem és elérzékenyültem :D De nálam ez nem meglepő.


Az ivós dolog mondjuk kicsit beteg szerintem :O Az éttermes meg fölösleges. Rendel magának még ha éhes vagy eszik otthon is.


16. A pulcsisat én is csinálom :D


Egyébként szerintem nem kell változtatnod, mindenki mondja, hogy a túlzott ragaszkodás nem jó. De én is ragaszkodó vagyok és igen volt akinek ez nem tetszett, de a barátomnak igen. Ő inkább örül annak, hogy ennyi szeretetet kap. Ha a te barátod is örül akkor jó :) A rajongás meg nem feltétlenül múlik el olyan hamar. Mi két éve vagyunk együtt és olyan mintha az első hónapban lennénk annyira rózsaszín minden :D Pedig együtt élünk és voltak már nagyobb veszekedéseink.

2023. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!