Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, voltatok olyan partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok olyan partnerrel, aki lassabban akart haladni, mint ti? Hogyan ne legyen ettől önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes párom munkája, lassan 5 hónap után nem volt 1 teljes nap, amit ketten tölthettünk volna, mert nyilván valamikor pihennie is kell, illetve sokat játszanak a barátaival gépen, olyankor nagyon felszabadult ez kapcsolja ki. Tudom hogy szeret, mindenhogy kifejezi, a szeretlek szót nem mondja, csak mindenfélét, ami ehhez tartozik és rengeteg szívességgel is kifejezi. Tudom hogy fontos vagyok a számára.


Csak valamiért azt érzem, ha van heti 2 szex, akkor azontúl úgy kb. Mindegy mi törtenik velünk. Nem lehet minden héten programozni, egyrészt itt nincs is hol, másrészt minden is elég drága, de még ha fel is vetettük, hogy valahogy jobban megismerkedjek a hobbijaival, sosem jött össze egyelőre.


Emellett részben az időhiány miatt nagyon igénytelen. Meg a legelején próbált úgy tenni, mint aki nem, de azóta már abba is simán belemegy, hogy a fürdés az úgy annyira nem fontos...


Gyakorlatilag a filmnézésen és pár baráti összeröffenésen kívül szinte semmit se csinálunk együtt már 2 hónapja. Amíg jó idő volt, akkor volt valami motivációj de így semmi.


Tudom, én is voltam depressziós meg ez a szezonális letargia mindenkire jellemző valamennyire, de kis túlzással, ha én nem hozok fel valami témát, ő nem szokott, eltűnik messengerről fél napokra a szabadidejében is, elalvás előtt ír 4-5 sort majd elköszön. Ha mondok neki valamit, a lényege meg se marad neki, vagy összekeveri egy másik infoval. Pedig én aztán vele annyira keveset beszélek ezzel a hozzáállással, hogy igazán figyelhetne erre a pár dologra.


Igen, voltam olyan barátságban, ahol lassan nyílt meg a másik, kellett 2 év, hogy azt mondjam, ő a legjobb barátom.


Mit tehetnék, kérdezgessem tovább hogyan érzi magát? Mivel járhatnék a kedvében? A szex jó vele, de arról se beszélünk csak csináljuk.


Szóval így se jót, se rosszat nem mondd, de az igényeit se.Minden jó ahogy van, ha lesz valami oké, ha nem, akkor nem.



dec. 15. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret ő téged úgy mint ahogyan kellene, látszik abból, hogy összekeveri mit beszélsz, hogy barátokkal el van, de veled nem programozik olyan szinten.
dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

egy belét kidolgozó pasi vagyok csak le írom az érem másik oldalát.


én speciel nem játszom gépen már viszont rengeteg videó, film és sorozat tartalmat fogyasztok én így pihenek, csak döglöm az ágyban és nézem a sorikat filmeket, az ízlésemen belül már mindent láttam szólva elég unalmas.


nem pihent az aktív kikapcsolódást főleg ilyen szutyok időben nyáron a melegben szívesen el járok minden féle de most ki se dugom az orrom ha tehetm.


mind ezt napi min 10 óra aktív szellemi munka után 1 óra ingázással. folyamatosan fáradt vagyok álmos szabadságot agyában töltve el el aludva.


szólva über gáz a szituáció de ez kell ha jól akarok keresni.


részben ezért is lettem ki dobva amit meg is értek ez sz*.


ha el kezded piszkálni csak rosszabb lesz mert veszekedés fog fajulni főleg úgy hogy ő függője is a gépnek.


ha úgy döntesz hogy így is kell neked mert szereted készülj fel hogy sok munka lesz le szoktani a gép függőség ről.


ha meg neked nem fér ez így bele akkor minél hamarabb szakíts és keress olyat aki aktívan közösen töltött idővel tud kikapcsolódni és pihenni el kell fogadni hogy ebben az esetben nem egymást keresítek.

dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem úgy tűnik, nem a kapcsolatotok, hanem az ő élete ilyen.

Egy függőére hasonlít.

Mire vágyik?

dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2: De nem tervezed, hogy kiszállj ebből az életmódból?

Ebben kódolva van, hogy X hetente lebetegedsz.

Szóval ez nem fenntartható.

dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szeretne egyszer egy házat és gyerekeket. De mivel a húszas évei végén van, neki ez ráér. En is a húszas éveim végén vagyok, én is úgy 5 év múlva akarok. De ha mindenért rugdosni kell a másikat, az szar.


Szoktunk néha bulizni haverokkal, szilveszter előtt segítek neki rendbe rakni a lakást, meg sütni pár sütit. Szereti, ha főzök rá.


Amúgy sajnos nem sok ferfi van aki szingli korosztályomban és nincs valami függősége... Nekem is volt egy időben, depressziós is lettem reszben amiatt is, totál elhatárolt az elettől. Ő legalább a haverjaival szórakozik a game alatt, nem vághatom el az emberi kapcsolatoktól.


De mivel sokat túlórázik, több szabit is kap. Ha kivesz egy hét szabit, akkor is inkább egyedül akar lenni, és akkor se takarít a lakásban általában... nagyon nem lehet könnyű, 36 órás műszakjai vannak.


Nem orvos, de hasonlóan stresszes meló. Sajnos dolgoztam kórházban, 10/8 orvos elvàlt ott. Nem lehet így tartani a lépést az élettel meg a párkapcsolattal, ha nem találnak rá időt. :(


Emiatt félek hogy ellaposodna a dolog. Plusz gyerekkel fullon egyedül maradnék, mert ő hullafáradtan hogy segítsen. Nekem a családom se tud, messze költöztem.


Úgyhogy én megértem és elfogadom ezt a helyzetet, a kérdés hogy meg lehet-e valósítani barmit valakivel akinek semmire sincs ideje szinte, még rám se.

dec. 15. 10:32
 6/17 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés, hogy szeretem!
dec. 15. 10:33
 7/17 anonim ***** válasza:

"Szereti, ha főzök rá."

Jó, de megveszi?:)

Nála főzöl és ő elmosogat?

dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézdd az egy dolog, hogy az aktív programok nem kapcsolják ki. De filmezhetnétek együtt, játszhatnátok együtt. Vagy csak feküdnétek összebújva, beszélgetve. Ebből nem az jön le, hogy érdekled őt. Én pasim is szeret játszani és volt stresszesebb időszaka, de azért tudtunk beszélgetni, és figyelt is rám.
dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ilyenek vannak persze, de mostanában talán az én túlóraim miatt is heti 3 helyett max. Heti 2 tali van plusz haza kellett utazgassak. :/ Neki szerencsére 15 percre lakik a családja mellettünk egy faluban.


Én remélem ha tavasz lesz akkor jobb lesz a kedve. Utáljuk ezt a szutykos téli időt mindketten. Ő szívesen futna edzene kint ahogy nyáron. A terem viszont még penzbe is kerül, azt nehezebb leszerveznim

dec. 15. 10:54
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértem őt is és téged is. Sokat dolgozik, nincs kedve/energiája másra, szeretne kikapcsolni, nem akar foglalkozni semmivel, csak élvezni az előnyeit a mellesleg mellette zajló életnek, de beleadni nem akar. Ez neked elég? Ez akkor változhatna meg -esetleg-, ha ő munkát váltana, ahol nem 36 órás műszakokban van. De gyanús, hogy ha most inkább a barátaival játszik ahelyett, hogy veled foglalkozna, akkor ez amúgy sem változna jelentősen. Heti 2 nap foglalkozik veled, a többi 5ben meg magával/barátokkal (úgy, hogy barátokkal néha akkor is találkoztok, amikor kvázi veled kéne foglalkoznia), akkor itt azért az arányokon is látszik, hogy hol van a prioritás számára. Tök jó, hogy ilyen megértő és elnéző vagy, de őszintén, kell ez neked?

Egyébként, csak hogy legyen ellenpélda is: rokon mentős, rendszeresen 24 órás műszakjai vannak, és hát nyilván tudod, hogy a mentős szakma nem egy nyugodt, békés pihenés a világban. Ráadásul ő is gamer, szívesen játszik szabadnapjain. DE. És itt a különbség. Ha aközött kell választania, hogy a (már) feleségével és a gyerekeivel töltsön időt, vagy aközött, hogy egész éjszakába nyúlóan játsszon a haverokkal, akkor kérdés nélkül előbbit választja. Fáradt ő is és neki is a gamelés a hobbija, de felmérte, hogy ha működtetni szeretné a kapcsolatát, akkor bizony úgy kell rá időt találnia, hogy az ne ütközzön az egyéb érdekekkel. És hidd el, így is talál bőven időt a játékra, a felesége is abszolút támogató, és a gyerekek is most már egyre nagyobbak, lassan velük is tud játszani, ezzel segítve a párjának. Megjegyzem, ő most 28 éves, szóval khm, még a kor sem lehet szempont feltétlenül. Aztán ott van az én férjem is, aki bár nem vállal műszakokat, de rugalmas a munkaideje, ami azt jelenti, hogy ha szükség van rá, simán dolgozik napi 14-16 órát is. Szellemi munka, lehet, hogy nem fárad le fizikailag tőle, de 16 óra aktív gondolkodás után csoda, ha egy összetett mondatot meg tud fogalmazni értelmesen, annyira kimerítő. Ő is szeret gamelni, egyébként, és ő is talál rá időt- amellett, hogy amúgy aktívan jelen van a mindennapi életünkben és részt vesz a gyerekek körüli teendőkben, illetve, és ez itt szintén fontos részlet, ha választania kell, akkor ezerszer inkább velem jön el moziba pl, minthogy leüljön a gép elé játszani. Vannak napok, amikor fel sem kel onnan, igen, de azért zömében inkább ránk fordítja az idejét és energiáját. És lehet mondani, hogy ez nem olyan, mert nem 36 órázik meg stb, de ha valakit annyira leszív a munka, hogy nem tud semmit csinálni, de azért energiája és kedve van a haverokkal játszani, annak lehetne energiája és kedve a párjára is, csak... Csak nem akarja. Ezért írtam az elején, hogy nem biztos, hogy a 36 órás műszakok a hibásak abban, hogy nem foglalkozik veled eleget. Szóval érdemes megfontolnod, hogy a szerelem elég-e neked ehhez a kapcsolathoz, vagy te többre vágynál.

dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!