Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, voltatok olyan partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok olyan partnerrel, aki lassabban akart haladni, mint ti? Hogyan ne legyen ettől önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes párom munkája, lassan 5 hónap után nem volt 1 teljes nap, amit ketten tölthettünk volna, mert nyilván valamikor pihennie is kell, illetve sokat játszanak a barátaival gépen, olyankor nagyon felszabadult ez kapcsolja ki. Tudom hogy szeret, mindenhogy kifejezi, a szeretlek szót nem mondja, csak mindenfélét, ami ehhez tartozik és rengeteg szívességgel is kifejezi. Tudom hogy fontos vagyok a számára.


Csak valamiért azt érzem, ha van heti 2 szex, akkor azontúl úgy kb. Mindegy mi törtenik velünk. Nem lehet minden héten programozni, egyrészt itt nincs is hol, másrészt minden is elég drága, de még ha fel is vetettük, hogy valahogy jobban megismerkedjek a hobbijaival, sosem jött össze egyelőre.


Emellett részben az időhiány miatt nagyon igénytelen. Meg a legelején próbált úgy tenni, mint aki nem, de azóta már abba is simán belemegy, hogy a fürdés az úgy annyira nem fontos...


Gyakorlatilag a filmnézésen és pár baráti összeröffenésen kívül szinte semmit se csinálunk együtt már 2 hónapja. Amíg jó idő volt, akkor volt valami motivációj de így semmi.


Tudom, én is voltam depressziós meg ez a szezonális letargia mindenkire jellemző valamennyire, de kis túlzással, ha én nem hozok fel valami témát, ő nem szokott, eltűnik messengerről fél napokra a szabadidejében is, elalvás előtt ír 4-5 sort majd elköszön. Ha mondok neki valamit, a lényege meg se marad neki, vagy összekeveri egy másik infoval. Pedig én aztán vele annyira keveset beszélek ezzel a hozzáállással, hogy igazán figyelhetne erre a pár dologra.


Igen, voltam olyan barátságban, ahol lassan nyílt meg a másik, kellett 2 év, hogy azt mondjam, ő a legjobb barátom.


Mit tehetnék, kérdezgessem tovább hogyan érzi magát? Mivel járhatnék a kedvében? A szex jó vele, de arról se beszélünk csak csináljuk.


Szóval így se jót, se rosszat nem mondd, de az igényeit se.Minden jó ahogy van, ha lesz valami oké, ha nem, akkor nem.



dec. 15. 08:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es és ezt meg lehet beszélni vele valahogy? És ha azt mondja, hogy neki másra nincs igénye? :/ Minden kapcsolat kőkemény önismereti munka és kompromisszum. Ő látszólag annyira se tartja ezt a kapcsolatot, hogy egyhuzamban 24 órát velem legyen, mert nem érdekli, ahogy látom. Takaríthatnánk a lakásban közösen, de inkább elküld délelőtt 11-kor, hogy hadd csinálhassa a dolgát - persze én is utálok akkor takarítani, ha más útban van és zavar, de együtt hamarabb végeznénk. Vagy főzhetnénk együtt. De az lenne egy kapcsolat dolga, hogy lehessen a kettőnk életéről gondolkodni. A közös jövőről. A vágyainkról. De ő annyit se kérdez meg szinte soha, hogy mire vágyom egyáltalán. Náluk se volt ez szokás sosem gondolom. A munkája során végképp nincs olyan, hogy ki mit szeretne, állami szférában azt a szart kell megenni, amit adnak. De egy kapcsolat nem munkahely, nem a szülői ház. És ha sosem kérdezi meg, milyen programot akarok, az egy iszonyatos mellőzöttség érzést kelt bennem. Egyedül vagyok minden érzésemmel, elvárásommal, vágyakozással, hogy mit akarok egy kapcsolattól és ez tényleg kevés nekem. De én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy akit igazán szeretnek, azzal együtt is akarnak lenni. Emiatt nem értem, mit akar. Persze szexi vagyok meg minden, meg nyilván bárhol rám mászna és inkább simizni kell, mint beszélgetni vele, de nekem meg ez a szeretetnyelvem, ha együtt töltünk időt és beszélgetünk. Ő neki a testi érintés meg a szívességek. De tőlem nem kér semmit, én ha kérek valamit megteszi persze, de fogalmam sincs érez-e egyáltalán bármit is ezzel kapcsolatban, vagy csak kötelesség amit be kell fejezni. Nagyon nem mindegy...
dec. 15. 11:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 a leírásod alapján nekem nagyon erősen az a benyomásom, hogy ezt a kapcsolatot te akarod igazán, és te többet szeretnél, mint amit ő adni tud/akar. Nyilván nem látom az életeteket, nem vagyok benne, de a te leírásod alapján mondhatni csak a te szemed nem szúrja ki, hogy te itt sem szeretve, sem megbecsülve nem vagy igazán. Nem kell mondania, hogy mire vágyik, ha inkább hazaküld 11-kor ahelyett, hogy veled legyen, meg inkább a barátaival játszik/egymaga van, akkor egyértelműen, kimondatlanul is közli, hogy arra pl NEM vágyik, hogy veled legyen. Tetszel neki, szívesen ágyba bújik veled, ezért az alap minimumot (sem, ha engem kérdezel) megadja neked, hogy ez meglegyen, de pl az, hogy 5 hónap alatt egyszer nem hangzott el a "szeretlek" szó már szintén önmagában is egy közlés. Lehet mondani, hogy ilyen-olyan személyiség, és simán lehet, hogy neki tényleg nehezebb az érzelmeit kommunikálnia, de ha tudsz a sorok között olvasni, akkor szerintem a nem-verbális kommunikációból, a tetteiből igenis egyértelműen kiütköznek a vágyai. És azok a bizonyos vágyak téged nem tartalmaznak (ágymelegítésen túl, persze). De ha nem is így lenne, tegyük fel, hogy ő ilyen, amikor halálosan szerelmes és együtt képzeli el veled az életét és veled akar megöregedni, ha ez lenne a helyzet, akkor is annyira drasztikusan másképp mutatjátok ki és közlitek ezt egymással, hogy ha ugye ez 5 rövidke hónap alatt már kezd zavarni, amikor még az ember ugye az elején belead apait-anyait, akkor gondold el, milyen életetek lenne 5-10 év múlva, amikor már belekényelmesedett a helyzetbe és még ennyire sem erőlteti meg magát? Szóval szerelem ide vagy oda, igenis mérlegelned kéne magadban, hogy érdemes-e ezt erőltetni, ha ennyire mások vagytok. Van olyan, hogy nem illetek össze, hiába a szerelem (ami amúgy nekem naaaaagyon erősen úgy néz ki, hogy egyoldalú a részedről).


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: meg lehet ezt beszélni, igen. Egyértelműen, direktben, hogy az égvilágon semmi teret ne hagyj a félreértéseknek. Szeretsz-e? És ha igen, milyen jövőt képzelsz el velem? Neked mi az elképzelésed egy kapcsolatról, szerinted hogyan kéne működnie? Elmondod, hogy szerinted milyen egy kapcsolat, amiben jól éreznéd magad, és megkérdezed, hogy szerinte ő ezt tudná-e egy életen át biztosítani? Ha még csak a beszélgetésre sem hajlandó, vagy leráz, vagy egyből rávágja azt, amit úgy gondol, hogy hallani akarsz, akkor az is egy válasz. Sok esetben a nem-kommunikáció többet mond, mint a kimondott szavak.

dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy aki későn érő típus, az nem fogja fel mitől lesz komoly egy kapcsolat. És sajnos sok esetben amikor neki szabija van, én el vagyok havazva, nem tudok akkorra progit szervezni



Barátnőm szerint nem baj, ha nem kezdeményező annyira. Valószínű csak nem tudja, milyen program érdekli a nőket. Ha én mondok valamit általában összehozzuk valahogy. De akkor is többet van a haverokkal, mint velem. Egy másik baràtom most azt mondta aki későn érő típus és nehezen nyit, annak lehet akkor jön el a változás, ha pedzegetjük az összeköltözést. Ha akkor sem akar semmit vagy belemenni, akkor szakítani kell. Egészen addig nem fogja fel egy férfi a helyzet súlyát. Mert ennek vágya egy ultimátum. De szerintem egészen addig, amíg nem jutunk el fél évig, követelőzésnek hat bármilyen ilyen igény. Főleg ha làtom, ő meg nem áll készen.

dec. 15. 16:28
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy az én munkám nem lesz mindig ilyen, nem tervezek örőkké így élni
dec. 15. 16:28
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Szeretlek szót véletlenül sem mondja ki, és az jobban kikapcsolja, hogy a kapcsolata rovására is inkább a haverokkal játszik (hány éves, 12?).

Aztán 5 hónapja vagytok együtt, ilyenkor ha szerelmes lenne, azon igyekezne hogy minél többet lásson és pont hogyvaz kapcsolná főleg ki, ha veled lehet.

Sajnalom, de ez így gáz, szerintem hagyd.

dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Minden fontosabb nálad sajnos....

Tudom nehéz párt találni de merj változtatni

Sosem lesz jó ez a kapcsolat

Bocsi

N

dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit tud ez a pasi, ami miatt így mentegeted, hogy így-úgy későn érő típus meg lassan halad meg tudomisén? Ez a pasi csak dugni akar veled, életet építeni nem. Meglátod, ha majd lesz egy nő, akivel tényleg el tudja képzelni az életét mellette, azt majd nem küldi haza 11kor és nem lesz olyan fáradt a 36 órás műszak után mégse. Vagy de igen, de ez nem azért lesz, mert későn érő típus, aki húszas évei végén ilyen, az negyven és hetven évesen is ilyen lesz, kár 5 hónap miatt elvesztegetni rá az életedet.
dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!