Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül lehet?

Figyelt kérdés
Jó ember, normális. Egy életet simán le tudnék vele élni. De nem érzem a szerelmet ha ránézek. volt veletek már ilyen?
dec. 16. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én csak a szerelmemmel érzem azt, hogy le tudnám élni vele az életem(eddig egyszer volt ilyen). Ezek szerint eléggé más a felfogásunk a szerelemről.
dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És akkor hazudnál neki, vagy tisztességesen megbeszélnéd vele, hogy nem vagy szerelmes, de vele akarnál élni?
dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ebből abban a pillanatban szakítás lenne, amint valaki iránt elkezdenél tényleg érezni valamit. Szerintem nem korrekt, ha ő szerelmes, neked meg a szobatársad. Hazugságban élne kb.
dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze, sokan élnek ellaposodott vagy egyáltalán nem jó párkapcsolatban. Itt igazából a kérdés az, hogy mióta vagytok együtt, milyen idősek vagytok illetve éreztél-e szerelmet mikor összejöttetek?
dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Sokaknak megy, nem is minden esetben rosszul. Te ismered magad elvileg, hogy milyen vagy, mit bírsz.

Ami szerintem még fontos: kémia, vonzalom van? Ha igen, mennyire erős? Amennyiben ez adott, és nem csak valami harmatgyenge szinten, akkor talán esélyesebb. De csak magamból indulok ki, én ilyen esetben meg tudnék alkudni a szerelem hiányával. Bár mindig sóvárognék utána, de azt is tudom, hogy van, akinek sosem jön el az életébe, akár egyedülálló, akár kapcsolatban él, akár keresi, akár elengedte és nem is számít rá stb., és azért macskás néniként/bácsiként felfordulni sem feltétlenül jobb. De egy erős és kölcsönös vonzalom nélkül én 3 hónapot sem bírok ki... Ugyanakkor van, aki enélkül is teljesen jól elvan.

Nálam is megint próbálkozik, akit a fentiek miatt elküldtem. Remek ember és férfi, de még a barátaira és a családjára sem lehet egy rossz szavam sem. Illik is hozzám racionálisan nézve. Hiába... Nincs szerelem, sem kémia. Így nem bírom, a rendszeres találkozgatásra sem vagyok képes rávenni magam, nemhogy később együtt is élni meg a többi.

dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát...attól függ, mennyire tudsz lemondani az álmaidról. Én megismertem valakit, aki jó ember volt, anyagilag is a tenyerén hordott volna, egy csomó feltételnek megfelelt, amilyennek szerettem volna a társam, de nem vonzódtam igazán, csak flörtölgetett velem és úgy voltam vele, miért ne. Volt minimális vonzalom. Akkor talán működött volna, ha nem szeret sokkal jobban, mint én őt. De mivel jobban szeretett, követelni kezdte ugyanazokat az érzéseket és szemrehányásokat kaptam, mert nem akartam állandóan találkozgatni meg telefonozni vele. Ezt hamar meguntam és szakítottam. Ha nem követeli meg, hogy szerelmes legyek, mehetett volna hosszabb távon is. De én másba voltam szerelmes és nem tűrtem, hogy a gondolataimban is vájkálni akart és azt akarta, hogy azt mondjam, szeretem őt.
dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!