Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat szerelem nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szerelem nélkül is lehet?

Figyelt kérdés

Olyan fiúk iránt akik iránt eddig szerelmet éreztem mind elég rossz karakterrel rendelkeztek....tehát elmondhatjuk, hogy a szerelem érzet eléggé random...


Másfél hónapja chatelünk ,5. Randi alkalmon vagyunk túl egy sráccal, és nem érzem a szerelmet😭 Azt érzem, hogy egyre jobban szeretem és jó vele lenni, iszonyatosan önzetlen és jószívű😭😭


Viszont ha elvileg egy idő után a lángoló szerelem is átalakul ebbe, akkor van értelme folytatnom vele?



2023. júl. 24. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Én nem mennék bele olyan kapcsolatba, ahol nincs szerelem, vagy nem érzem, hogy közel vagyok hozzá és szerelmes leszek.


Vagy dönthetsz úgy, hogy megmondod a srácnak ezt (hogy nem vagy szerelmes, nem is leszel, de jó vele, szívesen folytatnád), aztán lesz ami lesz. De ne hazudj szerelmet.


Szerintem nem lehet jó egy kapcsolat szerelem nélkül. Akkor miért nem csak barátság extrákkal?

2023. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyítsd ha ő szerelmes! Neked is fájt, hogy nem viszonoztak az érzéseid, igaz? Akkor ne tedd vele ugyanazt! Koptasd szépen le!
2023. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Túlgondolod. Just go with the flow.
2023. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám. Szerintem rossz a szerelem definíciód…
2023. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz hozzá fizikailag?
2023. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemet sokan maskepp definialjak, nem kevesen cserelik ossze a fellangolassal. Az igazi szerelemhez ido kell. Ritka az, hogy mar az elejen megvan a langolas es kesobb abbol szerelem alakul ki. Inkabb forditva. A fellangolas addig tart, amig meg nem ismered jobban a masikat, es idealizalni tudod, amig nem tudsz rola semmit. Nyugodtan mondd meg, hogy te lassabban mukodsz, es a nemet hamar el tudod donteni, az igenre meg meg varni kell. Ha can esze, akkor felfogja, hogy ez se nem kifogas, se nem elutasitas. Egyszeruen csak folytatni kell a minosegi egyutt toltott idot, es ki fog derulni, hogy igen lesz-e, vagy nem.
2023. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nagy kérdés, mert erről nem írtál, hogy vonzalmat érzel-e. Mert anélkül megette a fene. Kialakulhat lángoló szerelem fokozatosan is, nálunk ez volt, de megvolt a vonzalom és a szimpátia, jól éreztük magunkat egymással és ebből lett szerelem fokozatosan, egyre mélyebben.
2023. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem. Konkrétan semmi vonzalmat nem érzek. Abból, hogy újra és újra kiderült, hogy milyen jó ember és a várakozás, hogy kialakuljon iránta valami volt az, hogy ebből a kombóból vártam, hogy érzem majd amit kell. Részemről emiatt volt az hogy csókolóztunk is 😕
2023. júl. 24. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmilyen vonzalmat nem érzel, akkor fölösleges belemenni.
2023. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit gondoltok esetleg arról, hogy felhoznám neki, hogy ez lenne a jelenlegi helyzet és beszélnénk egy darabig, és ha akkor sem lenne semmi akkor elbúcsúznánk. Ezt nem tudom mennyire szabad elhasználni még, mit gondoltok?


Mert így folyamatosan közvetíteném arról, hogy mi a helyzet és nem villámcsapásként dobnám rá, hogy ebből nem lesz semmi.😕

2023. júl. 24. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!