Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor csinál ilyet egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinál ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akire általában én szoktam ráírni, olyankor érdeklődő meg szíveket is küld.

De ha valamire nem tud válaszolni akkor egyszerűen csak leláttamoz órákra és nem is beszélünk addig, míg én újra nem írok rá. Fura, mert régebben ő is rám írt magától, mostanában meg mindig ez van, és nem értem, hogy miért. Legalább, akkor ne adna kétértelmű jeleket, mert így nem tudok rajta kiigazodni. Nem értem miért mondja, hogy érdekli mi van velem meg ilyenek, hogyha magától rám se ír. Meg ha nem tud mit írni akkor nem dob fel új témát, hanem mindig nekem kell. De ha pl. van valami bajom vele, akkor az egyből érdekli.

Lányok, mondjátok már meg, hogy ez mire jó? Unaloműzésre? Én nem küldözgetem csak úgy a szíveket akárkinek meg nem teszek úgy, mintha érdekelne az illető, ha valójában nem is igaz. Mert ezek alapján, miért lenne igaz?



dec. 17. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem te vagy az egyetlen versenyző. Van olyan nő ismerősöm aki hasonlóan cselekszik ha több vasat tart a tűzbe. Vigyázz ki ne használjon mert álltalában ilyenkor ki vagy használva.
dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Játszik veled,mint macska az egérrel.
dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Talonban tart, azért.
dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És az miért jó?
dec. 17. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

De száncsi vagy.


"Mondjátok meg, LÁNYOK." Nehogy annak írd ezt, aki csinálja, neee.

dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, nem fogok bohócot csinálni magamból, hogy ráírok ezzel. Ha "száncsi" vagyok, ha nem.
dec. 17. 20:24
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is az lehet, hogy nem érdekled eléggé, kapcsolatot nem akarna veled, de talonban tart, mert tetszik neki a figyelem és unaloműzésre is jó vagy. Annyi energiát nem rakna bele, hogy ő keressen meg magától dobjon fel témákat, csak reagál és annyi figyelmet ad, hogy ne hagyd ott.

Ha tényleg érdekelnéd, nem lenne ennyire egyoldalú. Akkor magától is eszébe jutnál és nem csak válaszolgatna.

dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor csináltam ezt, amikor odáig voltam a pasiért, viszont tudtam, hogy nem kéne, mert a srác nem volt megbízható. Próbáltam távol tartani magam tőle, de közben nagyon vágytam is rá.. nem azt mondom, hogy nálatok is ez van, de lehet a dolog mögött bármi, ki tudja..
dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mióta írogattok egymásnak? Szerintem túl régóta, és megunt, azért reagál egyre kevesebbszer.
dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem ez tinikategória. Ha a csaj akarna tőled valamit akkor már lépett volna / elfogadná a személyes talira a meghívást. Te is érzed, hogy k.rvára nem jártok itt. A csajszi rajtad kívül még 5-10 emberrel is folyamatosan diskurálgat, te vagy a vész-vész-vésztartalék ha mondjuk 3 év után sem jön neki semmi össze (de össze fog, szóval lépj túl rajta).
dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!