Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor csinál ilyet egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinál ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akire általában én szoktam ráírni, olyankor érdeklődő meg szíveket is küld.

De ha valamire nem tud válaszolni akkor egyszerűen csak leláttamoz órákra és nem is beszélünk addig, míg én újra nem írok rá. Fura, mert régebben ő is rám írt magától, mostanában meg mindig ez van, és nem értem, hogy miért. Legalább, akkor ne adna kétértelmű jeleket, mert így nem tudok rajta kiigazodni. Nem értem miért mondja, hogy érdekli mi van velem meg ilyenek, hogyha magától rám se ír. Meg ha nem tud mit írni akkor nem dob fel új témát, hanem mindig nekem kell. De ha pl. van valami bajom vele, akkor az egyből érdekli.

Lányok, mondjátok már meg, hogy ez mire jó? Unaloműzésre? Én nem küldözgetem csak úgy a szíveket akárkinek meg nem teszek úgy, mintha érdekelne az illető, ha valójában nem is igaz. Mert ezek alapján, miért lenne igaz?



dec. 17. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalam pontosan ez volt. Amikor en irtam ra, akkor valaszolt par mondatban/ szoban, voltak olyan idoszakaszok mikor adok kapok informacio aralmas volt, viszont az volt fura hogy sokszor lelepett messengerrol orakra, aztan eltelt utana tobb ora hogy ram sem irt, legtobbszor en irtam ra, o meg csak valaszolgatott. Vegul kiderult, hogy 2 pasival dugatja magat mellettem. Budos otvar....
dec. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van
dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amit kedves 11-es írt. Nálam szinte szóról szóra ugyanez volt. Annyi különbséggel, hogy ő még el is hitette velem hogy szerelmes belém, én is az voltam, még aludtunk is együtt, többször. Erre nem kiderült, hogy kb. még 4 másik szerencsetlennel is ezt műveli parhuzamban. Persze ezt se tőle tudtam meg, mikor már alábbhagyott a lelkesedése irántam, hanem másoktól. Egyből szó nélkül is hagytam őt, de csóri ribizilinek meg nem esik le miért, s mostanaban újra kerülget engem🤣 (amúgy kollégám)csak épp észre se veszem őt, még ha velem szemben van, akkor sem. Tényleg egy büdös ótvar az ilyen, meg hülye is.
dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mit siránkozol? Örülj neki,hogy ilyen és nem azok közé a libák közé tartozik aki egyfolytában az írásaival zaklat. Nincs attól undorítobb.
dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!