Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted mekkora szerepe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mekkora szerepe van a szerencsének a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy ha gazdag családba születsz, vagy valamilyen extra 10/10-es jóképű vagy, az szerencse, hanem élethelyzetekre.


Mennyire van a szerencsének a szerepe a párkeresésben?


dec. 17. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Elég nagy.

Tavaly nyáron 1 hónap alatt 5 lánnyal randiztam tinderről/bumbleről, 2vel első talin lefeküdtem, az utolsóval pedig össze is jöttem kapcsolatra.

Most pedig több hónap alatt egyetlenegy randi jött össze, az is egy olyan csajjal akit ismertem korábbról, és most matcheltünk tinderen. Volt egy csomó jó beszélgetésem de mindegyik eltűnt végül

dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nagy.
dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha nagy, akkor én cseszett mód szerencsétlen vagyok.
dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas.


32 éve után ismertem meg egy 8000 fős kis városban.


légvonalban kb. 1 km-re ha lakott, kb. ugyanarra jártunk.-


De mindig más időben ő reggel 6:30-kor én meg 7-kor, haza korábban jött és én is, mindig máskor ment mindenhová hosszú éveken át. Máskor ment vásárolni máshová járt szórakozni, más időben...


Aztán a 3 éve egyszerre kerültünk be a rendelőbe...szóval mint a mesében, aztán hazavittem sz**artunk a COVID-ra...

dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos túl nagy, jókor jó helyen...
dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudnék erről mesélni, most van egy friss élményem amin kiégtem.
dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
6-os válaszoló, ha publikus, engem érdekel a történet. :-)
dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy adott emberrel osszejonni, ott sokat nyom a latban a szerencse. Nyitottan elni es part talalni, abban nulla szerencse van.
dec. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

100%

Csak azon múlik

dec. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Felbecsülhetetlen. Csak ezt szeretik tagadni, mert akkor nem lehet mellet döngetni, hogy őőők... ők aztán aaannyira megdolgoztak érte...

Ha nincs szerencséd, akkor sosem azzal találkozol, akivel "kell", hanem mindenki mással helyette, akivel nem lesz jó együtt, hiába toltok bele egy csomó energiát, max. valami langyos, közepes izé lesz belőle.

Belegondolva, valahol már az sem normális, hogy valakinek vért hugyozva erőltetnie "kell" az ismerkedést is, különben sosem lesz senkije. Más csak simán éli a mindennapjait, és így sodródnak egymás mellé a megfelelővel. Azzal, akivel nem kell szintén vért hugyozva erőlködni folyamatosan, hogy működjön valamennyire, hanem csak pont úgy és pont annyira összeillenek, hogy maratoni energiák beleölése nélkül is jó együtt.

dec. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!