Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted mekkora szerepe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mekkora szerepe van a szerencsének a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy ha gazdag családba születsz, vagy valamilyen extra 10/10-es jóképű vagy, az szerencse, hanem élethelyzetekre.


Mennyire van a szerencsének a szerepe a párkeresésben?


dec. 17. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sok múlik rajta, de ez nem csak párkapcsolatokra igaz.

Vannak például olyan barátaim, akikkel éveken át mentünk el egymás mellett az iskolában.

dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kell a szerencse, mert anélkül nem megy.


De ha nem próbálkozik az ember,vagy nem nyitott akkor hiába a szerencse úgy sem jön össze semmi.


esélyt kell adni magunknak és másoknak lazán stressz nélkül.

dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szinte csak a szerencsén múlik. Két évig voltam szingli úgy, hogy elmentem mindenhova, oda is, ahova nem hívtak, jártam két suliba (gimi plusz egyetem), sokat buliztam, sok programon részt vettem, megismertem egy csomó új embert. Erre semmi. Hol találtam két év után párt? A neten :D Még csak nem is társkeresőn hanem tök véletlen.
dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!