Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még belőlünk valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még belőlünk valami? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírnám nem egyszerű helyzetemet. 10 évvel visszamenőleg, jóba vagyok egy leánnyal, aki osztálytársam volt 2010 körül. Sok-sok év után még mindig tetszik, sőt, olyannyira személyes kapcsolatunk van: Én kőműves vagyok, s most az ESKÜvőjük után még engem bízotak meg a fürdőszobájuk csempézésével. Baráti kapcsolatnak indult, a lány ajánlott engem.


Ami történt, hogy a munka elvégzése után a férje fel akar engem jelenteni, illetve fizetni sem kíván az általuk silánynak tekintett munkáért. A leány tekintettel van arra, hogy ez egy felfújt helyzet, de a férje valahogy megalázó helyzetbe hozott. Van kiút? Szeretem a lányt, talán ő is engem, de az úgynevezett férje iránt kétszínű.


29F , srác, malteros köműves szerencsétlen


dec. 18. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretője vagy?
dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen

Van egyfajta bizalmas viszony, mindent megtennék érte. Csak mintha fordítva nem így lenne. A férj meg fogást keresett.

dec. 18. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen indokkal akar feljelenteni a férj?
dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A szerződésben foglaltak nem teljesítése, silány kivitelezés. Fizetni sem fognak. Pedig dolgoztam szakmához méltóan, az előírtak szerint. Már nekem is van ügyvédem.


De a lányra nem tudok haragudni, van azaz érzés, hidd el. Szeretem őt, máig, nagyon fáj.

dec. 18. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4: nem vagyok ügyvéd, de szerintem ez inkább polgári peres, nem pedig büntetőjogi kategória.
dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te nem szerencsétlen vagy, kérdező, hanem egy címeres nagy balek. Már megbocsáss. A csaj játszik veled, mint macska az egérrel.
dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de szeretem. De mégis mit tegyek?
dec. 18. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a viszonyt.
dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy kedves veled van bármi közöttetek a lánnyal? Az eddigiekből úgy tűnik, hogy te többet érzel iránta, ő meg csak rendes veled és mivel téged ismer és kellett egy kőműves, így téged bíztak meg.

Abba most nem mennék bele, hogy mennyire jogos a feljelentés, nem látjuk, hogy milyen munkát végeztél.

dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat. Lefeküdtünk, volt köztünk viszony régebben, csak vaki közbejött, és úgytűnik már ő az erősebb.

Igen, többet érzek iránta, mint ő valószínűleg irántam. Azt észrevettem, hogy a férje jelenlétében neki falaz, őt támogatja, ami nagyon rosszul esik. Valahogy el kell engednem. De mikor csinálni kell valamit, egyből szüksége van rám...

dec. 18. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!