Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még belőlünk valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még belőlünk valami? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírnám nem egyszerű helyzetemet. 10 évvel visszamenőleg, jóba vagyok egy leánnyal, aki osztálytársam volt 2010 körül. Sok-sok év után még mindig tetszik, sőt, olyannyira személyes kapcsolatunk van: Én kőműves vagyok, s most az ESKÜvőjük után még engem bízotak meg a fürdőszobájuk csempézésével. Baráti kapcsolatnak indult, a lány ajánlott engem.


Ami történt, hogy a munka elvégzése után a férje fel akar engem jelenteni, illetve fizetni sem kíván az általuk silánynak tekintett munkáért. A leány tekintettel van arra, hogy ez egy felfújt helyzet, de a férje valahogy megalázó helyzetbe hozott. Van kiút? Szeretem a lányt, talán ő is engem, de az úgynevezett férje iránt kétszínű.


29F , srác, malteros köműves szerencsétlen


dec. 18. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátom ha a csajszi érezne valamit akkor most te lennél a férje, nem pedig a másik fickó... kellett valaki aki olcsón megcsinálja a melót és kijön. Hát te lettél ez a balek.

A "feljelentelek" egy üres fenyegetés, amivel megpróbálja elérni, hogy lemondj a zsozsóról. Haver te mind a csajszira, mind a zsetonra keresztet vethetsz, csináltál egy ingyenmelót balek módra 😂

dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de egy kőműves miért vállal el hidegburkolási munkát? Azért az nem ugyanaz, teljesen másik szakma. Simán lehet, hogy amit te úgy érzel, hogy mindent beleadtál, valójában tényleg silány kivitelezés. Vond ki a képletből azt, hogy egyoldalúan odavagy a csajért és kezeld szakmai ügyként. A csajt meg hagyd, férje van, nem akar téged, max. lelki szemetesládának használ.
dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!