Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőlünk meg valami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőlünk meg valami a jövőben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz a kategória választás de így talán többen látják.


Idén érettségiztem le a gimiben, ami nagyon jó lett, 440 pont körül vagyok, na és a probléma az az hogy a tori tanarommal történtek köztünk dolgok. A ballagasom után, a banketten, amikor kicsit egymásba melegedtunk, igazából már nem voltam a tanítványa akkor így nem kerülhet börtönbe és senki nem látta azt se hogy együtt tavoznánk, nem erőszakoskodott velem, én is ugyanúgy akartam, mert már évek óta szemezunk egymással, de nyilván egyikünk se akart a másikkal kikezdeni, meg nekem barátom is volt még 12.elejen.


Ugye a ballagás után kezdődtek az érettségik, és akkor nem is beszéltünk semmit. Aztán amikor az írásbeli lement és utána volt 1 hónap a szóbelikig akkor kezdtünk el újra beszélgetni, és többször voltam a lakásán is. Majd utána én készültem veszesen a szobelikre és nem volt időnk egymással foglalkozni, és a szóbeli után (nem kivetelezett egyeltalan, nem kezelt engem mashogy) mondta hogy engedjük el egymást, hiszen nekem vége van hivatalosan is a sulinak, ősztől egyetemre megyek, új barátom meg barátaim lesznek neki még mindig lesznek tanítványai. Viszont én annyira nem szeretném őt elengedni, sőt. Sose gondoltam volna hogy majd egy nálam 11 évvel idősebb férfi fog magába bolondotani de sikerült, azzal hogy ennyire tapasztalt, okos, türelmes, és nem játszmákra vágyik.


Nem szeretném ezzel elengedni. Tudom hogy nem is voltunk kapcsolatban, "csak" párszor csokoloztunk, lefekudtunk, és töltöttük együtt a napokat de akkor is, olyan érzésem volt mint meg senkivel.


Természetesen senki nem tud róla, főleg nem a szüleim, hiába nem voltam már a tanítványa de nem igazán érzem azt hogy el kéne mondanom nekik.


Vajon lehet belőlünk valami meg? Vagy ez tényleg csak egy kaland volt?



2022. jún. 24. 16:21
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nincsen gyereke vagy felesége, tehát nem egy szerető voltam számára.
2022. jún. 24. 16:22
 2/37 anonim ***** válasza:
35%
Pedig pontosan az voltal. Remelem, kamu kérdés. Emiatt simán meneszthetik a tanári állásából és soha többet nem taníthat majd sehol. Ez ki fog derülni.
2022. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem kamu. De hát ballagás után, mar nem voltam a tanítványa, tehát legalalisan csinált bármit, nem? Miért rughatjak ki?
2022. jún. 24. 16:30
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Lehetni lehet, ha mindketten akarjátok, és tesztek érte.

Anno gimiben a (szintén XD) töri tanáromról mindenki tudta, hogy az előző gimiben, ahol elkezdte pályafutását, összemelegedett az egyik tanítványával. Ők már akkor felvállalták, ki is rúgták mindkettejüket a suliból, de aztán összeházasodtak, gyerekeik születtek, mai napig boldogan élnek. Nyilván náluk még 10 év sincs a korkülönbség (frissen végzett tanár vs végzős gimis diák), de a 11 év se a világvége.


Egyetértek azzal, hogy nem beszéltél (még) senkinek erről.


Amúgy lehet megérné eléállni, hogy te akarod folytatni, mert nem futó kalandként gondolsz rá. Aztán lesz ami lesz.

2022. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne, de ő egyértelműen nem akar tőled semmit. Szerintem csak kiélte a vágyait, hogy végre megdughatta egy majdnem diákját. Bakancslista -1.
2022. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Én minden diákom megdugom aki megállja, okosan kell csinálni akkor nincs gond
2022. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

Biztos, hogy az egyetemi évek alatt is hűek lesztek megymáshoz? Biztos vagy benne, hogy nem akarsz másik fiúval kapcsolatba lépni?

A korkülönbség még nem vészes.

Beszéljétek meg, de őszintén.

2022. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"és nem játszmákra vágyik..."


naiv butuska, ez maga volt a játszma, amit veled művelt.


jól megkefélt, és most diszkréten megkért, h. kopj le.

2022. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Hat, akkor elengedem. Vagyis megprobalom megbeszelni vele, aztán ha nem érek el semmit akkor ennyi volt. Köszi nektek, azért!
2022. jún. 24. 18:06
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Egy őszinte beszélgetést szerintem is megér még a dolog.

N

2022. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!