Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végletek? Tapasztaltad-e már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végletek? Tapasztaltad-e már magadon, hogy csak akkor mész bele egy kapcsolatba, ha azt érzed, hogy ez egy mindent elsöprő, igazi, mély vonzódás, egy hullámhossz, mert csak ez éri meg?

Figyelt kérdés

Tehát csak úgy langyos módon próbálkozni, hátha abból lesz valami idővel, arra nem fecsérelsz időt.

Ha te érzel valamit erősen, de ezt nem kapod vissza, máris abbahagyod, mert minek akkor....


jan. 5. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Ilyen vagyok én is, nem jó.
Ilyen vagyok én is, jó ez.
Nem vagyok ilyen sajnos.
Nem vagyok ilyen, ez jó.
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

"Ha te érzel valamit erősen, de ezt nem kapod vissza, máris abbahagyod, mert minek akkor..."


Versus


"Tapasztaltad-e már magadon, hogy csak akkor mész bele egy kapcsolatba, ha azt érzed, hogy ez egy mindent elsöprő, igazi, mély vonzódás, egy hullámhossz, mert csak ez éri meg?"



Üti egymást ez a két kérdés/kijelentés.


Hogyha egyszer egy hullámhosszon vagyunk akkor hogyan lehet, hogy a másik nem érzi? És ha már te szerelmes vagy, teljesen oda vagy a másikért akkor hogyan veszed észre, hogy ő nem? A szerelem és a vágy is jó sokszor vak, tudomásul se veszi az ember, hogy nem a megfelelő embernek ad esélyt.

Egyébként a langyi, vagy baráti kapcsolatból is lehet több.

jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arra szavaztam volna, ha megadtál volna ilyet is, hogy ilyen vagyok, jó ez, viszont eléggé megnehezíti a dolgom.

Jó, mert ad egy kellőképp erős alapot a kapcsolathoz. Szerintem a "langyosság" az nem az, abból már rövid időn belül problémák lesznek.

Megnehezíti a dolgom, mert ilyet nem találni "minden bokorban". Azt látom, hogy ha szerencséje van az embernek, akkor célzott keresés nélkül összesodródik vele véletlenül/spontán. Ha nincs szerencséje, akkor teljesen mindegy, hogy keresi vagy elengedi a témát, mindig csak a "langyosakba" fut bele. Aztán egy idő után magában keresi a hibát, hogy ő működik rosszul, és ettől csak még mélyebbre kerül lelkileg.

jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy langyosnak nevezhető kapcsolatban élek és egyáltalán nem bánom. Kinőttem már a heves lángolásokból, azok úgyis baromira nagy (el)égésekhez vezettek mindig. Boldog vagyok, biztonságban vagyok, van kit várni, van, aki vár. Szeretjük egymást, de nem elvakultan, nem dobtuk el az agyunkat. Nincsenek hatalmas veszekedések, vitatkozni szoktunk, de nem emeljük fel a hangunkat, vagy csak őrült ritkán. Elfogadom, hogy valakinek ez unalmas, én éppen ezt kerestem. Nekünk ez tökéletes. 5 éve vagyunk együtt.
jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van a "langyos módon" baráti próbálkozással, ha később pedig kialakul a mindent elsöprő igazi mély vonzódás, szerelem?
jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdés azokra vonatkozik, akik nem adnak erre esélyt.
jan. 5. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!