Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért élvezik ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért élvezik ezt?

Figyelt kérdés

Tudom nem minden nő ilyen, de szinte sorozatban nem tudom hanyadik kapcsolatom már ahol eljátszák, hogy mekkora a szerelem és utána egyik pillanatról a másikra szakítanak és már van is másik barátjuk. A jelenlegi barátnőmet nagyon szeretem és egyszerűen látom rajta, hogy ő is engem. Tényleg egy tökéletes kapcsolat amikor együtt vagyunk, de közben meg rajta kaptam társkeresőzni (még mai napig fent van). Megbeszéltük a dolgot. A lényeg én jöttem ki rosszul mert nem bízok benne. No hát lesz ami lesz. Deee miért van az mindig, hogy ennyi energiát beleadnak abba, hogy elszinészkedjék nagyon ügyesen a nagy szerelmest? Ez olyan mint másnak mondjuk a sorozat nézés? Valakinek ez a mindennapi hobbija? Elhiteti valakivel, hogy egymásra találtak aztán közbe keresi a másik áldozatot? Nem zavarna ha egy kettő ilyen lett volna, de már nem tudom hanyadik és egyszerűen kezd inkább unalmas lenni. Megint bemutatkozás, megismerkedés, jaj de szeretlek, és közben már tudom előre mi van a háttérben. Aztán a végén mikor szakítanak és letudom annyival, hogy jó én gondoltam, hogy ez lesz mert már látom előre apróságokon, akkor meg megvannak lepődve.


Nálatok is ilyen gyakori ez a dolog? Tudom vannak fiúk között is ilyenek. Egyszerűen nem tudom miért nem jó egy normális szerető kapcsolatban lenni. Ez most változóan a 18-30 közötti korosztály konkrétan.



jan. 14. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi alapján választasz párt magadnak? Azért az ilyeneknek általában vannak bizonyos jelei, amiket már a randizás alkalmával ki lehet szűrni
jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neten keresgélek de nincs két egyforma lány. Akivel jól kijövök és szimpatikusak vagyunk egymásnak azzal összejövök. Nincs ilyen külön zsánerem. Viszont a vége az mindig ugyan az. 😂
jan. 14. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez azért történik, mert csak fellángolás van részükről vagy csak testi vonzalom, akár semmit se éreznek, de nem akarnak egyedülállóként létezni. Hogyha egyszer rajtakaptad, hogy kifelé kacsint akkor tedd ki, ne húzd az időd mellette. Neked se ártana talán egy kicsit szingliként létezni és nem beleugrani kapcsolatokba, elhinni, hogy fúh de szeret 2 hét - 2 hónap között pl. és nem az szerint főleg összeállni, hogy szimpatikus valaki.
jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Ő még keresgél, több vasat tart a tűzben, nem vagytok még egy pár. Gyanítom, ez az ismerkedési fázis. Majd fél év múlva lehet azt mondani, hogy a barátnőd.
jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól elvan veled, de ez hasonló mint a facebookozás vagy insta stb, ahol ha kitesz valamit, akkor élvezi a likeolást. Mielőtt összejött veled, előtte a társkereső oldalakon hatalmas figyelmet kapott a férfiaktól, és ez megbabonázta, nem tud lemondani róla.
jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csak furi mert bemutatnak már hozzátartozóknak de ez már mintha semmit nem jelentene manapság. Én csak akkor viszem haza a lányt ha komolyan gondolom.


Igazatok van amúgy és szeretek szingli lenni, csak olyan magányos érzés elkap olyankor, hogy csak keresek valakit. És amúgy eszméletlen értelmes lány. Első talin is órákat beszélgettünk. Egyszerűen semmi se utalna rá, hogy mást keres helyettem és nem is hiszem el róla. De egyelőre sok jel csak ezt mutatja. Nem akarom elbénázni, ha tényleg csak én értem félre. Ilyen hülyeségeken gondolkodom most is. Szingliként nem kéne. 😂 Ha ezen a társkeresőn kívül még egy dolgon rajta kapom akkor részemről annyi. Pedig annyira szeretem.😭😂😭😂 Kiég az agyam az emberiségen.

jan. 14. 11:25
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Azonnal dobd ki, ahogyan előttem írták idő pocsékolás. És is ugyan ezt tapasztalatam. Már nem is keresek barátnőt pont e miatt untam meg az egészet.


Ha neked még van energiád akkor azt javaslom hogy spórold meg magadnak az időt és dobd ki ne várd ki hogy: jóvolt xy de zx olyan kedves aranyos srác bele szerettem vele vagyok mostantól. Nem kell ez senkinek szerintem ne várj és ne áltasd magadat.

jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Társkeresőzik és még Te vagy bizalmatlan? :o Erre mégis mi volt a magyarázata?
jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak megmutatta egy barátjának elvileg. Persze miért az ő telójára kellett leszedni? Miért nem lehetett csak szóba elmagyarázni? Annyira nem bonyolult a működése. Mindig előjön valaki és lehet jobbra meg balra húzni. 😂 De hogy meg is találom a mai napig fent az oldalon azért vicces. Na az biztos, hogy utána nem kezdek ismerkedni egy jó ideig. Viszont ennek ellenére valami komolyabb bizonyítékot szeretnék ellene.
jan. 14. 12:42
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Rossz emberismerő vagy, vagy vmi defekt miatt vonzódsz hozzájuk.
jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!