Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért élvezik ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért élvezik ezt?

Figyelt kérdés

Tudom nem minden nő ilyen, de szinte sorozatban nem tudom hanyadik kapcsolatom már ahol eljátszák, hogy mekkora a szerelem és utána egyik pillanatról a másikra szakítanak és már van is másik barátjuk. A jelenlegi barátnőmet nagyon szeretem és egyszerűen látom rajta, hogy ő is engem. Tényleg egy tökéletes kapcsolat amikor együtt vagyunk, de közben meg rajta kaptam társkeresőzni (még mai napig fent van). Megbeszéltük a dolgot. A lényeg én jöttem ki rosszul mert nem bízok benne. No hát lesz ami lesz. Deee miért van az mindig, hogy ennyi energiát beleadnak abba, hogy elszinészkedjék nagyon ügyesen a nagy szerelmest? Ez olyan mint másnak mondjuk a sorozat nézés? Valakinek ez a mindennapi hobbija? Elhiteti valakivel, hogy egymásra találtak aztán közbe keresi a másik áldozatot? Nem zavarna ha egy kettő ilyen lett volna, de már nem tudom hanyadik és egyszerűen kezd inkább unalmas lenni. Megint bemutatkozás, megismerkedés, jaj de szeretlek, és közben már tudom előre mi van a háttérben. Aztán a végén mikor szakítanak és letudom annyival, hogy jó én gondoltam, hogy ez lesz mert már látom előre apróságokon, akkor meg megvannak lepődve.


Nálatok is ilyen gyakori ez a dolog? Tudom vannak fiúk között is ilyenek. Egyszerűen nem tudom miért nem jó egy normális szerető kapcsolatban lenni. Ez most változóan a 18-30 közötti korosztály konkrétan.



jan. 14. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A nők többsége nem ilyen, de nem tagadom, hogy sokkal több ilyen akad, mint kéne (nemcsak nőből).

Azt lenne érdemes elemezni, felgöngyölíteni, hogy miért ezeket fogod ki állandóan.

És ezt ne vedd sértésnek. Ha egy nő van állandóan erőszakos, bántalmazó férfival, akiről az elején általában egyáltalán nem tudta ezt, őt is felelősségre vonják, mert van valami hibás minta tudat alatt, ami az ilyenekhez segíti folyamatosan. Ilyesmi lehet a háttérben nálad is.

jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ez is igaz. Csak fura módon pont nem úgy szokott lenni ahogy elképzelem. Én biztonságot szeretnék nyújtani a lánynak. Egy otthont amit nem kapott meg, vagy nem olyat kapott mint amilyet érdemelt volna. Minnél nehezebb helyzetben van egy lány én annál inkább vágyok arra, hogy segítsek neki. Egy normális hétköznapi lánynak megvan mindene. Velem csak kiegészülne. Lehet úgy érzem, hogy ha egy nehezebb helyzetben lévő lánynak megtudom adni azt amire vágyott, akkor jobban velem marad. Ha kevés szeretettet kapott régen, akkor majd én segítek neki ezt pótolni. Majd így együttes erővel folytatni közösen az utat. Azonban lehet mivel nehezebb helyzetből indultak pont azért működnek így.


Mondjuk most induljunk ki egy sablonos mesés sztoriból. A főgonosz meglát egy hajléktalan kislányát és befogadja. Innentől kezdve a kislány hűséges lesz hozzá, hisz megmentette az életét ezzel. És úgy tudnak előre haladni, hogy mindenben megbíznak egymásban. Ők egymásnak a család.


Jó mondjuk az én barátnőm nem hasonlítható össze egy hajléktalan kislánnyal mert baromi erős lány és nagy szó hova jutott el így. De a gondolat menet valami ehhez hasonló lenne. Szóval lehet valóban emiatt fogok ki ilyeneket, de én valahogy másik kimenetelbe bíznék és nem abba hogy elhagynak.

jan. 14. 13:59
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy dolgot jól jegyezzünk meg.

A nő az nő. A nő az mindíg kelendő, a nőre hatalmas igény van.

Tehát. Amíg egy nőt nem vesznek el feleségül, addig a nő nyitott szemmel jár.

A nő az mindíg nyitott a férfi pillantásokra.

Abban a pillanatban amint adódik jobb a jelenleginél, azonnal lépnek.

Főleg ha csinos, szép arcú, és még a szexet is szereti, / bár ebből kevés van/, akkor egy nő mellett senki sem lehet biztonságban.

Van aki esküvő előtt pár nappal gondolja meg magát.

Nem vagyunk biztonságban.

Értsük egymást ????

A nő az mindíg kutat.

Nézelődik, kacérkodik, billegeti a kis popsiját, nyáron melltartó nélkül jár géz blúzban, stb

Sajnos ilyen lett az élet.

Egy nő ezt megteheti, mert baromira sok lett a kérő. Jobbnál jobb, 10 pontos palik vannak most a piacon.

Én most férfiként társat keresek, de sokszor gondolkodom, hogy érdemes e?? Mert ha pár hónap után meglát egy jobbat, szebbet, akkor úgyis otthagy a francba.

Marad a csalódás. Megéri?? Nem vagyok benne biztos.

Mi férfiak borzalmasan halálra vagyunk itélve.

Miért csináljátok ezt drága aranyos hölgyeim ??

Azért, mert mi nem vagyunk szépek? Mert középkorúan kopaszodunk és világosodik a hajunk?

Mert van egy kis pocakunk?

Mégis miért ????????

Miért vagyunk büntetésben ????

jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó. Azt mondják csinos vagyok, elvileg minden oké velem. Mégsem állnak sorban a férfiak a kegyeimért és én sem megyek úgy néhanapján kikapcsolódni valamerre hogy nyitva tartom a szemem, hátha😅

Van a párom, nekem az a fontos hogy ő is szeressen és neki megfeleljek.

Igen erős általánosítás volt ez részedről.

jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14.

Képzeld el, hogy a te gondolkodásoddal, és a te hozzáállásoddal értek eggyet.

Egy nő legyen kívánatos, csinos, jó illatú, esténként egy kicsit szexi, hogy minél jobban tetszen a férjének.

Ez a helyes szerintem.

Nem az, hogy röpködünk mint a méhecskék.

13#

jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!