Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnemhasegitenetek kérdése:

Szerintetek van még esély arra, hogy kibéküljünk vagy engedjem el végleg?

Figyelt kérdés

9 hónapja ismerkedtem meg vele. 2 hónapon át olyan volt vele az élet mint az álom. Figyelt rám törődött velem, mindig írt hívott, bókolt és szeretett. Majd apránként kevesebbet írt. Keveset hívott. Mindig kérdeztem miért akkor azt mondta sok a munkája(kamion sofőr). Aztán még kevesebb lett a kommunikáció akkor én már kezdtem kérdőre vonni, veszekedtem vele sokat. Aztán megtudtam, hogy társkereső oldalon aktív. Ezt megkérdeztem azt mondta, hogy ritkán használja és csak beszélget sose csalna meg. Elhittem neki, de volt bennem félelem. Megigérte jobban bánik velem. De folytatodott az elhanyagolás egyre jobban. Már találkozások is lecsökkentek. Mintha nem akart volna találkozni. Én egyre dühösebb lettem és nagy veszekedés lett elhagyott. Utána kibékültünk de semmi nem változott. Használta a társkeresőt tovább és engem hanyagolt. Megint szakítás lett. Majd megint békülés. Minden szuper volt 2 hónapig. Megkért költözzek hozzá, gyereket akar stb.... boldog voltam de aztán megint az elhanyagolás meg a társkereső. Nagyon mérges lettem megint hatalmas vita lett. Szakított. Azt mondta nem bírja már a vitákat. Elege van belőlem. Minden az én hibám én rontom el mert nem hagyom élni túl szoros vagyok. Aztán utána már azt mondta a családja miatt hagy el, mert ők nem akarnak engem. Aztán megint azt mondta nem boldog, mert veszekszem vele.

Már nem tudom mit higgyek. Valóban én rontottam el azzal, hogy féltékenykedtem meg az elhanyagolás miatt veszekedtem? Szerintetek lehet ebből még békülés mert azt mondta szeret és legyünk barátok. Jelenleg letiltott mindenhonnan



jan. 17. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj vele szóba. Felesleges.
jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik héten könyörög aztán a másik héten eldob.

Szakított.

Jelenleg letiltott mindenhonnan


Akkor már semmi esély. De minek is? Úgysem volt jó, nem becsült, elhagyott.

jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Alkati dolog.

Ahogy mondani szokták, velem ezt kétszer lehetett megcsinálni, először és egyben utoljára.

Elhanyagol, hülyének néz, néha szüksége van az ágyadra, stb.


Voltaképpen mi a problémád, min rágódsz? Kéne még egy kis megaláztatás?!

jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem következetes, éretlen személy, nem akar téged, csak néha hiányzik neki a figyelmed. Veled lehet szórakozni, mert mindig elolvadsz, meg hiszel neki, mikor olyanja van, könnyű neked hazudni.
jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!