Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár nap alatt lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap alatt lehetséges szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel szeretnék komoly párkapcsolatot. Nem rég ismerem, 1 hónap. Egy ideje viszont nagyon intenzíven mutatja ki, hogy szeret. Mindenfajta módon, de csak pár napja. Pár hete mondta ki, hogy szeret. Viszont nem tudom, hogy ez szerelem e, vagy fellángolàs. Nem akarok sérülni.


22/L



márc. 1. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehetséges.



[link]

márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Vigyázz, lehet ez love-bombing és azáltal nárcisztikus lehet az illető!!!
márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Senior Séf ***** válasza:
77%
Egy szerdai napon ismertem meg a feleségemet, és szombaton összecuccoltunk. Ennek25 éve, és azóta imádjuk egymást. Az igazsághoz tartozik, hogy mindkettőnknek elég viharos előélte volt, tudtuk tehát, milyen gyöngyszemre bukkantunk.
márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ahhoz több idő kell.
márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

ahh, pár nap alatt nem.

Szerintem a férfi vagy hülyít, vagy tapasztalatlan.

márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem szerelem az, hanem spontán erekciónak hívják!

A te eseted pedig majd csúnya pofára esésnek és sírás-rívás közben írod majd ki ide a következő kérdésed, hogy átvert, becsapott, megbaszeretgetett és utána hamar kihajított, mint macskát kakkantani.

Jól, érthetően foglaltam össze, remélem!

márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, bár a pasik ezt még évek után se nagyon mutatják, mondják ki. Legyél óvatos. Valószínűbb hogy csak ágyba akar vinni, tetszik neki hogy még tartod magad. De ha megkap akkor kapsz egy pipat, és szevasz.

Vagy már voltatok együtt? Akkor is legyél óvatos, az ilyen gyors általában nem jelent túl jót.

márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár nap?! Néhány óra elég!
márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van.

Akár pár óra alatt is, ha megvan a közös szikra, és a kölcsönösség.

márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!