Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek van titkon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van titkon egy szerelem a szívében ami egy életen át tart?

Figyelt kérdés
Egy idős elber mondta hogy mindenkinek van egy különleges személy akire ha házas,ha egyedülálló,ha párkapcsolatban él amig él hordozza a szívében titkon.Ti hogy gondoljátok?
máj. 1. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van.
máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy gondolom, hogy olyan emberre nem pazarlom az érzelmeimet és energiáimat, aki nem tudja/akarja viszonozni. Persze előfordul, hogy az ember olyan a szeret bele, akitől nem kap viszonzást, ez teljesen természetes. Ugyanakkor szerintem fontos, hogy ne eltessuk egy “hamis”, beteljesulni képtelen szerelem képet, mert így csak a saját életünket keserítjük meg és adott esetben olyan embereket/kapcsolatokat dobunk el magunktól, amik potenciálisan élethosszig tartoak lehetnek.

Szerintem ideális esetben az embernek a jelenlegi párja/felesége/férje az, akinek ennek a személynek kellene lennie. Biztos nem házasodnèk meg úgy, hogy titkon valaki mást szeretek. Nem hiszek abban, hogy egyszerre több embert lehetne romantikus ertelemben szeretni.

máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek.
máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs ilyen, vannak emlékek, de az nem szerelem.
máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Titkon nincs, hanem ki is mutatom jelenlegi páromnak. Akinek titkon érzelmei vannak, az nem zárta le előző kapcsolatát és ábrándokat kerget.
máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj! Az nagy baj. Nem jók az alapok akkor.
máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is van.
máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van hely a sziveben, fejeben nemcsak egy ember szamara.
máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Akkor soha nem tudnám igazán szeretni az aktuális társamat.

máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!