Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párotok egy neki felajánlkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok egy neki felajánlkozó lánnyal "dumálgat". Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párodat bejelölné egy közösségi oldalon egy lány,akinek tetszik a barátod.Felajálnkozna a párodnak szexuálisan, a párod egyszer ódzkodik máskor hajlik a dologra. Megmondja lány, hogy majd irjon rá h hazajön X idő után az ország másik végéből, és irjon rá,esetleg áll e egy tali,ami nem csak sima taliból állna. A párod hazajön és irna a lánynak...Mindezt akkor amikor te kimész főzni és ő leül a gép elé pár percre.Mit éreznél? Hogyan reagálnál? (2 éve vagyunk együtt és én még nagyon szerelmes vagyok ) 24/L

2012. ápr. 7. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azthiszem a választ te már nagyon jól tudod. Ennek vége van.

Ideje tovább lépni.


Ha ezt eltűröd a jövőben sokkal durvább dolgokkal kell majd szembenézned. A párod nem tisztel. Te magába a szerelembe vagy szerelmes nem belé.


21F

2012. ápr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én amondó vagyok hogy üljél le vele beszélni....

lehet hogy csak játszik és ő sem menne el a végéig ... csak kíváncsi hogy még mindig meg e kapna másik lányt ha akarna..... ez olyan ..képes e lennék még csajozni effektus lehet

2012. ápr. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most kell jelezni neki, hogy "vigyázz". Mert vagy megcsal, vagy nem csal meg, de eljátszik a gondolattal. Még most kell megszakítani a kapcsolatot és visszaterelnie a gondolatait hozzád.
2012. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom elküldte neki a telefonszámát,meg h jó lett volna talizni. Ti mit csinálnátok?megnéznétek h képes-e elmenni erre a "találkozóra"? nem úgy ismerem mint akinek csak a szája jár.Csak úgy vagyok vele,h ha el is megy erre a találkozóra,akkor már meg volt benne a szándék,annak ellenére h nem történik testi kapcsolat közöttük és ez meg még rosszabb:(
2012. ápr. 7. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ennél több jel mi kell egy szakításhoz. Azt akarod megvárni, hogy odaköltöztesse a nőt? Találsz jobbat is. Különben ha ennyire nyíltan csinálja akkor már nem ez az első esete lehetett.
2012. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24 évesen még le kell lépni,

42 évesen meg meg kell tépni,


82 évesen pedig nevetni, hogy tud még "égni"



41/N

2012. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!